Czy można być bardziej chorym? Ktoś smaruje dziecięce wózki... kupą

Wyjątkowo złośliwe przypadki niszczenia dziecięcych wózków w Bydgoszczy.
Wyjątkowo złośliwe przypadki niszczenia dziecięcych wózków w Bydgoszczy. Screen z Facebooka
Dziury i plamy z błota - wózek właściwie jest bezużyteczny. A to dlatego, że ktoś "zabawił" się całkowicie dewastując kosztowny sprzęt.

Niestety widoczne plamy na zdjęciu to nie błoto. To ludzki kał. I to nie pierwszy tego typu przypadek w Bydgoszczy. Podobny incydent miał już miejsce kilkakrotnie w tej samej okolicy, w bydgoskiej dzielnicy Fordon.
Wściekli rodzice poszukują wandala. A dlaczego ktoś robi coś takiego? Zapewne wielu poszkodowanych rodziców chciałoby to wiedzieć. Rodzice mają obawy przed używaniem wózka po takim incydecie.
Komentarz internautki

Nie wiadomo co to za człowiek, czy może ma jakąś chorobę zakaźną i min. w taki sposób ją świadomie bądź nie roznosi, nawet jakbym wszystko wyprała w 90 stopniach, nie odważyłabym się, chociażby przez świadomość, że był TYM obsmarowany... ale wiadomo, wózki tanie nie są a bez tego to jak bez nóg z małym dzieckiem."

Chcielibyśmy jakoś skomentować sprawę, ale po prostu brak na to odpowiednich słów. A rodzicom maluchów życzymy, by więcej nie musieli obawiać się podobnych incydentów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE