Dostajesz 500 zł - on powie ci, jak je wydać. Polak potrafi, czyli jak zrobić biznes i zarobić na rodzinach

Fot. Screen z Facebooka
Fot. Screen z Facebooka
Oto dowód na to, że Polak potrafi. Niedawno w Trójmieście otwarto sklep idealnie dopasowany do aktualnej sytuacji rynkowej. Jego oferta wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich polskich rodzin, które korzystają z programu "Rodzina 500 plus". W końcu będą one mogły w efektywny i oszczędny sposób wydać otrzymane od państwa pieniądze.

Sklep "500+ Kids" mieści się w Gdańsku - Brzeźnie. Zadbano, aby asortyment butiku był wyselekcjonowany zgodnie z obecnymi wymaganiami polskich rodzin otrzymujących świadczenie wychowawcze. Na półkach sklepowych znajdziemy więc nowe i używane ubrania dla dzieci oraz zabawki, które z powodzeniem sprawdzą się w każdym polskim domostwie, ponieważ obejmują akcesoria dla dzieci w w wieku 0-8 lat. Pracownik sklepu, Łukasz Kneba, w wywiadzie dla portalu Trójmiasto.pl opowiada skąd wziął się pomysł na biznes w postaci sklepu z akcesoriami dziecięcymi. Tych przecież na polski rynku nie brakuje.
Łukasz Kneba
pracownik sklepu "500+ Kids"

"Ludzie otrzymują pieniądze od państwa, ale nie mają możliwości efektywnie spożytkować tych środków na potrzeby dzieci. Wizyty w galeriach handlowych potrafią przyprawić o zawrót głowy nie jedną mamę, zarówno pod kątem przygotowania dzieci do podróży jak i w aspekcie finansowym. U nas wszystko jest na miejscu za o wiele niższą cenę.

Nowy sklep jest więc bardzo atrakcyjną alternatywą wobec wszystkich sklepów internetowych, supermarketów i sieciówek. Pracownicy podkreślają, że w tym sklepie nie trzeba czekać na wyprzedaże, ponieważ ceny są niskie przez cały rok. Ubranka dla dzieci kosztują nawet 99 gr za sztukę. Jak łatwo można wyliczyć, za 500 zł zakupimy ich więc naprawdę dużo.. Czyli to jednak nie cuda, a polskie rodziny naprawdę stać w końcu na wszystko.
Właściciele sklepu jednego mogą być pewni - klientów im nie zabraknie. Jak informuje Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, do urzędów wpłynęło przecież ponad 2,56 mln wniosków o świadczenie wychowawcze "Rodzina 500+". Krążą też słuchy, że polskie rodziny w rekordowej liczbie odwiedzą w tym roku polskie wybrzeże. Chyba już wiemy dlaczego...
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE