Ta mama została oskarżona o zatruwanie swojego dziecka. Czy słusznie?

Fot. Screen z Instagrama
Fot. Screen z Instagrama
Każdy krok milowy w rozwoju maluszka to powód do dumy dla jego rodziców. Nie dziwi więc fakt, iż szczęśliwa młoda mama, Jana Kramer, amerykańska piosenkarka country, którą znamy z serialu "Pogoda na miłość", również chciała podzielić się osiągnięciami swojej córeczki. Opublikowała więc zdjęcie na Instagramie. Nie spotkało się ono jednak z przychylnym nastawieniem fanów gwiazdy.

Jolie, czteromiesięczna córeczka Jany, zaczęła niedawno spożywać spożywać pokarmy stałe. Z tej okazji dumna mama opublikowała zdjęcie z zakupów przedstawiające ladę zapełnioną słoiczkami z jedzeniem dla maluszków. Pod jej postem pojawiło się wiele nieprzyjaznych komentarzy. Zarzucono piosenkarce nieodpowiedzialność i lekkomyślność. Rodzice argumentowali, że malutkim piosenkarka powinna samodzielnie przygotowywać dla małej organiczne posiłki. Krytykowali ją za karmienie dziecka chemią i żywnością przetworzoną.

And it begins. #babyfood

A photo posted by Jana Kramer (@kramergirl) on

Piosenkarka w odpowiedzi opublikowała na swoim profilu kolejne zdjęcie. Była na niej odręcznie zapisana notka w kalendarzu:
Jana Kramer
amerykańska piosenkarka country

"Drodzy Zawstydzacze Mam,

Dopóki nie jesteście lekarzem Jolie, jej tatą albo mamą, NIE mówcie mi jak powinnam wychowywać moje dziecko lub jak je karmić.

Z poważaniem,

Mama Jolie"

Pewna siebie mama "utarła nosa" wszystkim nieprzychylnym komentatorom. Bądź co bądź, ostateczne słowo zawsze należy przecież do rodziców dziecka.

In case you are in need of a smile today #JolieRae

A photo posted by Jana Kramer (@kramergirl) on

Jolie makes her @cmt debut this weekend on Hot 20! Interviewed by the lovely @carohobby #babylove #nurserydebut

A photo posted by Jana Kramer (@kramergirl) on


Źródło: popsugar.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE