Gdy był mały, ojciec wyrzucił go z domu wraz z mamą i młodszym bratem. Samotny ojciec, którego historia obiegła świat

Fot. Screen z Facebooka
Fot. Screen z Facebooka
Sean Whalen na własnej skórze doświadczył jak to jest być dzieckiem przeżywającym rozwód rodziców. Kiedy pewnego dnia wybrał się z dziećmi do chińskiej restauracji, obsługiwała go kelnerka, która przypominała mu jego własną matkę. Spotkanie z nią obudziło w nim uczucia z czasu, gdy był małym chłopcem.

Sean w swoim wpisie na Facebooku, zainspirowanym spotkaniem w chińskiej restauracji, opisał swoje wspomnienie z okresu rozwodu jego rodziców.

Mężczyzna pamięta, jak jego własny ojciec pewnego dnia zmienił zamki w drzwiach i nie chciał wpuścić jego, mamy oraz młodszego brata do ich własnego domu. Zabrał im wszystko: dom, pieniądze, rzeczy osobiste. Sean przedstawia swoją mamę jako superbohaterkę. Jest pełen podziwu i wdzięczności dla niej za to, że poświęciła swoje życie dla synów, walczyła każdego dnia o ich byt oraz sprawiła, że wyrośli na dobrych ludzi.

Kelnerka z chińskiej restauracji również była samotną matką. Sean zobaczył w niej odbicie swojej własnej mamy, która także pracowała po nocach, aby zapewnić synom dach nad głową. Mężczyzna w poście na Facebooku napisał:
Sean Whalen
Samotny tata

"Podczas tych krótkich miłych rozmów i kilku dolewek wody, miałem wrażenie, że ta samotna mama wcale nie chciała tam być, ale musiała i robiła wszystko co w jej mocy, by jak najmilej się uśmiechać.

Zabolało mnie serce.

Myślałem o mojej mamie i zauważyłem w tej kobiecie ten sam trud, który widziałem w swojej mamie.

Samotna matka.

Może z wyboru.

Może nie.(...)

Wciąż myślę o swoje mamie i nie potrafię sobie wyobrazić, jak trudno musi być samotnej kobiecie przemienić się nagle z gospodyni domu w żywiciela całej rodziny."

Sean chciał w jakiś sposób pomóc napotkanej w restauracji kelnerce, samotnej mamie. Podarował jej wyjątkowo duży napiwek.
Sean Whalen
Samotny tata

"Wiem, że mój napiwek nie wystarczy na jej czynsz.

Wiem, że za mój napiwek nie będzie się dało kupić aparatu ortodontycznego dla dziecka.

Wiem, że mój napiwek nie sprawi, że jej lodówka będzie pełna.

Ale mam nadzieję, że dzięki niemu ona wróci dziś do domu z uśmiechem na twarzy, a jej dzieci zobaczą, że jest bardziej szczęśliwa niż w momencie, gdy wychodziła do pracy.

Nie znam całej jej historii. Nie muszę.

Pomyślałem dzisiaj, że może po drodze ktoś zrobił coś takiego dla mojej mamy i to pomogło jej, by dalej walczyć. Nie wiem. Może nigdy się nie dowiem."

Dziś Sean samotnie wychowuje trójkę dzieci. Dobrze wie, jak wiele determinacji i siły wymaga od rodzica wychowywanie swoich pociech.
Sean na swoim profilu na Facebooku napisał, że bycie tatą, to najwspanialsza rzecz na świecie.
Wpis Seana wzruszył znaną piosenkarkę Kelly Rowland. Udostępniła ona na swoim Facebooku artykuł opisujący historię mężczyzny, który został opublikowany na jednym z amerykańskich portali. Spowodowało to, że historia mężczyzny obiegła świat.
Źródło: Little Things
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE