Facet karmiący piersią? Ten sprytny tata udowodnił, że wszystko jest możliwe

Fot. screen z Facebooka / Chriss Allen
Fot. screen z Facebooka / Chriss Allen
Niezależnie od tego, jak piękne kolory, opływowy kształt i dopracowany smoczek ma butelka, to nie to samo co pierś mamy. No chyba że tata dołoży nieco własnej inwencji i kreatywności. Jemu się udało!

Mama poszła do pracy, a zatem taty kolej, by nakarmił naszą córeczkę” – napisał na Facebooku Chriss Allen i zamieścił niesamowite nagranie. Widzimy na nim Chrissa w białej podkoszulce z maleńkim dzieckiem u piersi. Na wysokości sutka koszulka jest przedziurowiona i wystaje z niej smoczek od butelki. Zarówno dziecko, jak i my możemy mieć wrażenie, że Chriss karmi je piersią.
Jego malutka córeczka Destiny, przyzwyczajona do piersi po prostu nie chciała pić z butelki. I wygląda na to, że dziewczynka jest zadowolona ze sprytnej sztuczki tatusia! Nagranie Chrissa Allena natychmiast stało się hitem w sieci.

Zwykliśmy uważać, że matki mają niesamowity instynkt, intuicję, są zdolne do wszystkiego, by tylko uszczęśliwić swoje dzieci. A ojcowie? Naprawdę w niczym nie ustępują swoim partnerkom. Ten pokazał, że jak się chce, to dla kochanej córeczki wszystko da się zrobić. Który z tatusiów gotów jest powtórzyć ten fortel ze swoim dzieckiem?


Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE