"Zwolnij Kochanie". Wzruszysz się, gdy zobaczysz co i jak ta mama zaśpiewała swoim dzieciom

Screen z YouTube / NicholeNordemanVEVO
Screen z YouTube / NicholeNordemanVEVO
Jeśli czasem myślisz o tym, jak wspaniale będzie, gdy dzieci podrosną i staną się trochę poważniejsze, koniecznie zobacz to wideo. Uwaga! Istnieje ryzyko zmoczenia sobie oczu!

Nie możemy się doczekać gdy maluch zrobi swoje pierwsze kroki, wypowie swoje pierwsze słowa, narysuje pierszy rysunek. Każdy kolejny etap w rozwoju dziecka cieszy jego rodziców. Bo pomaganie dziecku w nauce nowych czynności i obserwowanie jak się rozwija jest piękne.

A z drugiej strony czasem miewamy dość... Dość zmieniania pieluch, sprzątania porozrzucanego jedzenia, prania ton dziecięcych ubranek, sprzątania nieustannie porozrzucanych zabawek. Dość zarwanych nocy i trudności związanych z ząbkowaniem. I nic dziwnego, bo bycie rodzicem potrafi być męczące. Tylko czy po latach będziemy pamiętać cały ten trud i zmęczenie? Nie, zapamiętamy coś zupełnie innego.
Nawet się nie obejrzymy, a zamiast "Mamusiu, pocytaj mi jesce" usłyszymy: "Wychodzę, będę późno!" i trzaśniecie drzwiami. Z jednej strony coraz większa samodzielność dziecka będzie napawać nas dumą, a z drugiej pozostawi w naszych sercach pustkę. Gdzie się podziały te maleństwa, dla których mama i tata były całym ich światem? Czasu nie zatrzymamy, ale możemy za to obejrzeć ten niesamowity teledysk i powspominać to, co już przeżyliśmy z naszymi dziećmi:


Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE