Wyjątkowy prezent na Dzień Dziecka? Oto sposób jak sprawić, by każda mała dziewczynka poczuła się jak dama

Prawo autorskie: choreograph / 123RF Zdjęcie Seryjne
Gdy dzieci dorastają, chętnie obserwują dorosłych i ich naśladują. Dwuletni maluch wystrojony w mamy korale? Powszechne zjawisko. Kiedy dziecko dorasta zaczyna świetnie rozumieć dlaczego mama zakłada biżuterię i… zaczyna marzyć o własnej. Oto świetny sposób na spełnienie tego marzenia.

1 czerwca to dzień wyjątkowy dla wszystkich dzieci. Przy okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka warto wygospodarować nieco czasu, by wspaniale spędzić go ze swoimi pociechami ale także obdarować je czymś wyjątkowym. Kolejna zabawka? Niekoniecznie.Wiele dziewczynek marzy o własnej biżuterii i jednocześnie ma wielu ulubionych bajkowych bohaterów. Dzięki linii biżuteryjnej Disney by Apart można te dwie dziecięce pasje świetnie połączyć. Tutaj znajdzie się coś ciekawego zarówno dla wielbicielek kultowych postaci takich jak Myszka Miki i Minnie, jak i fanek nowszych filmowych hitów jak uwielbiana „Violetta” czy Elsa i Anna z "Krainy Lodu".

Szukając prezentu dla naszej młodej damy możemy wybierać pomiędzy praktycznymi zegarkami marki AM:PM Kids, ale także pięknymi kolczykami i zawieszkami na łańcuszku. Można z nich stworzyć wspaniały komplet!

Zdradzimy wam jeszcze sekret: jest jedna postać, którą dziewczynki wyjątkowo lubią, niezmiennie od lat. Niejedna mama pamięta ją i ze swego dzieciństwa. Mowa oczywiście o Myszce Minnie.

No dobrze, a co z chłopcami? Spokojnie, dla nich również znajdzie się wspaniały prezent. Każdy młody elegant z pewnością doceni świetny zegarek marki AM:PM Kids. Dla młodszych: z bohaterami uwielbianych "Aut" i dla nieco starszych z kultowymi postaciami z "Gwiezdnych Wojen".

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE