Poszła na badanie USG, a to co zobaczyła zszokowało wszystkich! "To znak" twierdzi przyszła mama

Fot. Screen z Youtube / [url=https://www.youtube.com/channel/UCPASsZKMLhlpfaTiNaP3rfA]channel[/url]
Fot. Screen z Youtube / channel
Badanie USG często przysparza nowym rodzicom wiele radości i wzruszeń. Nic dziwnego, zobaczenie po raz pierwszy swojego dziecka, to niepowtarzalne przeżycie. Z podobnym nastawieniem na badanie udało się młode małżeństwo z Indiany, jakie było ich zdziwienie, kiedy oprócz swojego malucha, na ekranie zobaczyli coś jeszcze.

Okazało się, że na obrazie USG całkiem wyraźnie ukazała się… postać Jezusa na krzyżu. Doniesienie to, można by uznać za nadinterpretację rodziców, gdyby nie media, które żywo zainteresowały się sprawą. Zobaczcie to nietypowe ujęcie:
Młoda mama przyznaje, że na początku nie zauważyła na zdjęciu niczego szczególnego, dopiero podczas imprezy poprzedzającej urodzenie się dziecka, któryś z gości zauważył na nim wiszącego na krzyżu Jezusa. Zdjęcie wrzuciła na Facebooka mama ciężarnej, a już po chwili zaczęła dostawać mnóstwo wiadomości z pytaniem, czy można je udostępniać.
Aley Meyer
przyszła mama

Biorę mnóstwo leków na moją chorobę Crohna, dlatego bardzo się martwiliśmy o tę ciążę. Czuję, że to znak, że wszystko będzie w porządku z moim synem.

Niezależnie od tego, co można lub czego nie można, zobaczyć na obrazie USG, zarówno mamie, jak i maluszkowi, życzymy w tej sytuacji mnóstwo zdrowia!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
  • ZOBACZ TAKŻE:
  • USG
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE