Szaleństwo! Rodzice porównują ręce swoich dzieci do… bochenków chleba

Fot. screen z Twitter.com
Fot. screen z Twitter.com
Ten dziwaczny trend mógł narodzić się tylko w jednym miejscu na świecie: w Japonii. Rodzice porównują ramiona swoich nowonarodzonych dzieci do bochenków chleba, a efektami chwalą się w mediach społecznościowych.

Oznaczone hashtagiem #MyBaby'sGotTheBestBreadPhoto zdjęcia zamieszczane są przez rodziców na Twitterze. Na fotografiach widzimy niemowlęta ułożone tak, by rączkami przylegały to popularnego w Japonii pieczywa. Zaczęło się od jednego ojca, obecnie takich zdjęć są już setki.
I co tu dużo mówić, podobieństwo jest. Chlebek, który wygląda jak połączone ze sobą bułeczki naprawdę przypomina pofałdowane ramionka najmłodszego pokolenia Japończyków. Ciekawe tylko, czy za kilka lat dzieci będą zadowolone z takiej nietypowej pamiątki z dzieciństwa.


Nietypowym trendem zainteresowały się media na całym świecie. I jak zauważa reporter serwisu BuzzFeed, Japończycy mają niebywałe zamiłowanie do porównywania swoich dzieci do jedzenia. Już wcześniej zwariowali na punkcie… porównywania twarzy ich dzieci do tradycyjnego przysmaku tego kraju – kulek ryżowych.
Cóż, po to tworzy się memy i opatruje je zabawnymi hashtagami, by rozbawiały ludzi. Ale żartowanie sobie kosztem własnych dzieci i to z publikacją zdjęć w sieci? W taki sposób? Nie wiem jak wy, ale ja dzisiaj nie sięgnę już po pieczywo.

Źródło: parenting.com , BuzzFeed.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE