Nigdy tego nie rób. Mama apeluje - "źle ustawione łóżeczko może doprowadzić do tragedii"

Fot. screen z Instagram
Fot. screen z Instagram
Alison Johnson opublikowała w sieci zdjęcie, które na pierwszy rzut oka nie wzbudza niepokoju: dwa dziecięce łóżeczka postawione blisko siebie. Widok dobrze znany wszystkim rodzicom bliźniąt. Wystarczy jednak przeczytać opis zdjęcia, aby zrozumieć sens jego publikacji.

Mam wielu przyjaciół, którzy są rodzicami bliźniaków lub dzieci w podobnym wieku i mogą oni mieć podobne ustawienie łóżeczek, dlatego chciałabym podzielić się czymś przerażającym, co wydarzyło się dzisiaj w moim domu - zaczyna swoją opowieść Alison.
Kobieta odłożyła swojego synka Caleba do łóżeczka na drzemkę i opuściła dziecięcy pokój. Po chwili usłyszała przerażający płacz syna. Gdy wbiegła do pokoju zobaczyła, że Caleb próbując wydostać się ze swojego łóżeczka, utknął w wąskiej szczelinie pomiędzy łóżeczkiem swoim a jego siostry. Jego ciało zmieściło się tam, ale bez główki. Utrzymywał się wyłącznie przy pomocy ramion. Jak zauważa Alison, jeśli nie przyszłaby w porę, Caleb mógłby się udusić.

Przerażający jest fakt, że podobnie jak wiele matek, drzemkę dziecka wykorzystuje zazwyczaj do tego, aby wziąć prysznic - dodaje Alison. Gdyby i tym razem kobieta zdecydowała się na kąpiel, mogłaby nie usłyszeć wołania dziecka.
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE