UWAGA! Trwają poszukiwania 5-letniego Maćka z Radomia. Możliwe, że został uprowadzony

Komenda Miejska Policji w Radomiu poszukuje zaginionego 5-letniego chłopca. Maciek Molęda, został wczoraj ok. godz. 14:00, odebrany z przedszkola przez swojego ojca i do dziś nie nawiązał kontaktu z rodziną. Według matki, mężczyzna jest osobą chorą i ma ograniczone prawa rodzicielskie.

Rysopis chłopca Maciek ma około 105 cm wzrostu i waży ok. 15 kg. Charakteryzuje się szczupłą budową ciała, ma włosy w kolorze ciemnego blondu, piwne oczy, owalną twarz i pełne uzębienie.

W dniu w którym zaginął ubrany był w dresowe spodnie koloru szarego, fioletową bluzę zapinaną na suwak, zapinane na rzepy sportowe buty koloru zielono-białego i zieloną czapeczkę.
Ojciec chłopca
Ojciec Maćka posiadał pisemne upoważnienie od matki dziecka do odbierania syna z przedszkola. Zgodnie z umową, miał go odprowadzić prosto do domu, do tej pory nie dali znaku życia. Rodzina chłopca dodaje, że ojciec zostawił w domu telefon, zabrał za to ubrania, żywność oraz pieniądze. Małgorzata Blichar, matka Maćka, wspomina, że wcześniej często mówił o tym, że chciałby zabrać syna w góry.

Matka obawia się o bezpieczeństwo syna, według jej doniesień, jego ojciec był zdiagnozowany i leczony na schizofrenię paranoidalną. Jako znak rozpoznawczy mężczyzny wymienia brak palca wskazującego prawej ręki.

Wszystkie osoby posiadające informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Wydziałem Prewencji KMP w Radomiu osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 48 345–26–30 lub 997.

Źródła: fakt.pl, kwp.radom.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE