Bo wiosenny spacer to przyjemność dla mamy i dla dziecka. Wystarczy dobrze się przygotować

Fot. Twistshake
Fot. Twistshake
Wiosna już na dobre się u nas rozgościła, a już niedługo nadejdzie jej najprzyjemniejszy moment: weekend majowy. A jak najlepiej spędzić ten czas wolny? Oczywiście na spacerze z dzieckiem. Zanim jednak zabierzemy naszego maluszka na dlugą przechadzkę, warto dobrze się do tego przygotować. Torba, akcesoria do przewijania, pokarm, butelki… da się nad tym wszystkim zapanować z łatwością? Oczywiście, że tak.

Wygoda przede wszystkim
Kilkugodzinne wyjście z domu wymaga zabrania ze sobą wielu rzeczy: pieluszek, chusteczek, kremu przeciw odparzeniom, ubranka na zmianę… By nie zajmować się tym za każdym razem, warto po prostu spakować to wszystko do torby wózkowej i mieć zawsze przygotowane do wyjścia z domu. Pozostaje jeszcze jedzenie dla maluszka. Na szczęście to też może być całkiem proste.

Proste? Przecież niemal każda mama to zna: rozsypywanie się proszku podczas przygotowywania mieszanki, które naprawdę dalekie jest od komfortu. Ile pokarmu wpadło do butelki, ile nam się rozsypało? Trudno stwierdzić. I tutaj z pomocą spieszy marka Twistshake, która świetnie rozwiązuje ten problem. Każda z butelek zawiera specjalny pojemniczek pozwalający precyzyjnie odmierzyć ilość pokarmu. Szeroki wlot butelki, idealnie pasujący do pojemniczka umożliwi z kolei sprawne połączenie go z wodą – tym razem naprawdę obejdzie się bez rozsypywania.

Twistshake to nie tylko komfort dla rodzica, ale także dla maluszka. Przecież bardzo częstym problemem jest przedostawanie się grudek źle rozpuszczonego mleka lub kaszki do smoczka. To powoduje zatkanie go, a w efekcie łykanie powietrza przez dzieci (co przyczynia się do powstania kolek) lub odmówienia kontynuacji posiłku również wtedy, gdy mama lub tata usuną grudkę. Każda butelka Twistshake wyposażona jest w sitko – mikser, które ułatwia shake’owanie pokarmu i zapobiega przedostawaniu się grudek do smoczka. Dzięki temu każdy posiłek może być komfortowy zarówno dla mamy, jak i dla maluszka. Dodatkowo, sitko pozwala oddzielić zawartość butelki od smoczka dzięki czemu spokojnie możemy podać dziecku np. wodę z owocami, co nie utrudnia picia, ale dodaje walorów smakowych i jest dla naszego malucha bardziej atrakcyjne.


Kiedy planujemy naprawdę długie wyjście z domu, musimy się wyjątkowo starannie przygotować. Jeśli potrzebujemy więcej niż jednej porcji pokarmu dla maluszka pomogą nam pojemniczki Twistshake. Każdy z nich odmierza 100 ml pokarmu, jednak można je dowolnie łączyć ze sobą gdy chcemy przygotować większą ilość pokarmu. To rozwiązanie świetnie sprawdzi się np. podczas długiej podróży.

A skoro już przyszła wiosna, to warto postawić na kolory. Butelki Twistshake występują w barwach bieli, zieleni, fioletu, różu, pomarańczy i błękitu. A co więcej, wszystkie elementy poszczególnych butelek są ze sobą kompatybilne i można dowolnie je łączyć. Fioletowo-pomarańczowa butelka? Proszę bardzo! Takie zestawienia kolorystyczne przykuwają uwagę nawet najmłodszych smakoszy.


Spacer w trójkę, czyli coś dla zaawansowanych
Spacer z niemowlakiem można jeszcze uznać za spokojne wyjście z domu, ale z dwójką dzieci? Tutaj potrzebne są oczy dookoła głowy, możliwość biegania za starszym dzieckiem przy jednoczesnym staniu w miejscu i pilnowaniu młodszego i bardzo podzielna uwaga…

Życie każdej mamie z pewnością ułatwi dostawka do wózka Buggyboard marki Lascal, dzięki niej mama może mieć dwójkę dzieci na jednym wózku. A kiedy tylko starszak zechce, może zeskoczyć z dostawki by zajrzeć na plac zabaw lub pobiegać po parku.
Oczywiście przed wyjściem z domu warto przygotować nie tylko pokarm dla maluszka, ale również przekąskę dla starszego dziecka. Świeże owoce i warzywa, domowej roboty muffinki i ciasteczka z łatwością przechowamy w kolorowych pojemniczkach Twistshake. Z takim wyposażeniem każdy spacer będzie przyjemnością zarówno dla dzieci, jak i dla mamy. To co, ruszamy w drogę?


Dostawkę Lascal kupisz tu, a Twistshake - tutaj.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE