Zobacz, jak schudnąć w minutę. Nadal podoba Ci się szczupła sylwetka?

Fot. Screen z Facebooka [url=https://www.facebook.com/artistjodysteel/?fref=ts]Jody Steel[/url]
Fot. Screen z Facebooka Jody Steel
Nie raz i nie dwa każda z nas myślała, że tu i ówdzie ma nieco „za wiele”, że przydałoby się zrzucić kilka kilogramów, albo przynajmniej wybrać się na zakupy, żeby wytuszować to czy tamto. Jestem o tym przekonana. Niejednokrotnie głos w tej sprawie zabierały artystki, blogerki czy po prostu mamy. Każda z nich podkreślała, że należy pokochać własne ciało, nie przejmować się i cieszyć się życiem.


O wielu tych projektach pisałyśmy. Zdecydowałyśmy się jednak pokazać również ten. Dlaczego? Dlatego, że jest inny, że porusza i że bardzo dobitnie pokazuje problem i daje do myślenia.
22-letnia Joey Steel pochodzi z Los Angeles. Pomimo młodego wieku zdążyła za sprawą swoich prac zyskać już sporą popularność. Maluje głównie na swoim ciele. Bardzo realistycznie.

Body Image by Jody Steel - A Timelapse DrawingMusic by Kylaido

Opublikowany przez Jody Steel na 8 marca 2016
Jak sama pisze w komentarzu pod filmem:
Jody Steel

”Był w moim życiu czas, kiedy spoglądałam w lustro i marzyłam o idealnej figurze. Trenowałam na siłowni naprawdę dużo, jadłam niewiele – nigdy jednak to co widziałam nie było zadowalające. Aż wreszcie zdałam sobie sprawę, że nie mam figury w kształcie butelki coli ani długich i szczupłych nóg. Zeszło ze mnie ciśnienie, przestałam żyć pod presją kreowanych współcześnie kanonów piękna. Uwielbiam przygody i kocham poznawać nowe smaki, zwłaszcza te pikantne. Pożegnajcie swoje demony i nauczcie się cieszyć rzeczami, które kochacie najbardziej. Możecie być zdrowi i szczęśliwi. Ja wreszcie jestem!”

Dodaje jeszcze, ze nadal pracuje nad sobą, tyle tylko, że cele które sobie wyznacza są realistyczne a nie z założenia niemożliwe do osiągnięcia.
Jody Steel

”Nigdy nie będę miała nóg tak długich jak modelki, nie będę miała też naturalnie dużych piersi. Ale moje cele są wreszcie realistyczne i to dla mnie najważniejsze. Jem to, co sprawia, że jestem szczęśliwa i rozsądnie ćwiczę na siłowni. Osiągnęłam balans.”

Przyznacie sami, że Jody Steel przedstawiła w bardzo obrazowy sposób kwestię błędnego postrzegania własnego ciała. Jej film, zamieszczony w sieci 8 marca, w Dzień Kobiet, został udostępniony już ponad 700 tysięcy razy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Który to miesiąc ciąży? Przelicznik tygodni ciąży na miesiące
0 0USG połówkowe jest najważniejszym badaniem w ciąży. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE