Dobiegła końca wielka akcja mama:Du i Oillan Baby. Poznaj jej efekty

99 proc. mam pozytywnie ocenia mleczko nawilżające Oillan Baby. Wszystkie podkreślają, że produkt ten skutecznie nawilża i wygładza skórę. Zdecydowana większość bardzo wysoko punktuje również krem przeciw odparzeniom Oillan Baby. Na czym polega fenomen tych produktów? Zapytałyśmy o zdanie rodziców.

Twoje dziecko wybrałoby Oillan Baby
Znamy już wyniki ogólnopolskiej akcji, którą mama:Du zrealizowało wspólnie z Oillan. Przez dwa tygodnie czytelniczki naszego serwisu stosowały produkty do pielęgnacji niemowląt marki Oillan. Podzieliły się z nami wynikami testu.

Pozytywne zmiany na skórze niemowląt były widoczne już od pierwszych dni testu. Aż 99% kobiet, które przystąpiło do akcji, potwierdza, że stan skóry ich dziecka uległ poprawie po użyciu mleczka nawilżającego Oillan Baby. Tyle samo mam zastąpiłoby dotychczas używane kosmetyki mleczkiem nawilżającym Oillan Baby, a 98% - poleciłoby je innym rodzicom. Testerki są zadowolone z właściwości produktu oraz jego wygodnego w użyciu, praktycznego opakowania.
Skóra jak z reklamy
Wszystkie mamy zwracają uwagę na to, że mleczko nawilżające Oillan Baby skutecznie odżywia i wygładza skórę, łatwo się dozuje i rozprowadza oraz ma optymalną konsystencję: „Po zastosowaniu mleczka skóra mojej córki od razu zrobiła się miękka i miła w dotyku.” – pisze jedna z matek. „Mleczko szybko się wchłania i pozostawia delikatną warstwę ochronną na skórze, dzięki temu nie trzeba długo czekać, aby ubrać malucha, nie brudząc jego ubrań tłustymi plamami.” – podkreśla jedna z testerek.
Chociaż mleczko nawilżające Oillan Baby zostało stworzone z myślą o niemowlętach od pierwszego dnia życia, to przynosi zaskakująco dobre efekty także u starszych dzieci. „To mleczko rewelacyjnie koi i nawilża skórę – nie tylko noworodków. Moja 11-letnia córka również je przetestowała, smarując po kąpieli przesuszone okolice ciała. W efekcie zażyczyła sobie, żeby kupić jej takie samo mleczko, więc udam się do apteki po zapas.” - poinformowała nas jedna z mam.

Skuteczny sposób na walkę z AZS
Jednak chyba najlepszą rekomendacją produktu są pochlebne opinie rodziców, których dzieci cierpią na dolegliwości skórne. Mleczko nawilżające Oillan Baby radzi sobie nawet z atopowym zapaleniem skóry. „Jest rewelacyjne, problemy skóry mojego maleństwa zdecydowanie się zmniejszyły, było to widoczne już drugiego dnia stosowania. (…) Produkt zmniejsza zaczerwienienia i leczy AZS. Dzięki niemu moje dziecko odczuwa ulgę i komfort.” – stwierdziła kolejna ankieterka.


W trosce o zdrową pupę niemowlaka
Dla większości mam nie lada wyzwanie stanowi zachowanie nieskazitelnie gładkiej skóry na niemowlęcej pupie. Tym bardziej rodzice cenią krem przeciw odparzeniom Oillan Baby. Jego naturalne składniki pomagają usunąć podrażnienia, które występują w wyniku noszenia jednorazowych pieluszek. Wszyscy chwalą konsystencję tego produktu oraz podkreślają, jak łatwo się go nakłada i rozprowadza po skórze. Wygodna aplikacja idzie w parze ze znakomitym działaniem tego aptecznego kosmetyku.
„Produkt najwyższej jakości, zdecydowanie poprawił wygląd skóry mojego dziecka i zredukował do minimum odparzenia. Oceniam go naprawdę rewelacyjnie, gdyż długo szukaliśmy odpowiedniego kosmetyku na odparzenia i Oillan jest zdecydowanie najlepszy.” – napisała jedna z mam. „Sprawdził się idealnie u mojego synka. Skóra jest zdrowa, jasna, brak jakichkolwiek podrażnień podczas stosowania. Polecam wszystkim mamom!” – wtóruje jej inna kobieta.

Oillan Baby z oceną na „5”
Rodzice, którzy wypróbowali kosmetyki do pielęgnacji niemowląt Oillan Baby, wypowiadają się o nich niemal w samych superlatywach. Emolienty zawarte w tych produktach łagodnie wygładzają i pielęgnują skórę, tworząc naturalną warstwę ochronną. Starannie dobrany skład preparatów marki Oillan sprawia, że można je stosować u niemowląt od pierwszego roku życia bez obaw o to, że wystąpi reakcja alergiczna. Jeżeli nie miałyście jeszcze okazji przekonać się o działaniu kosmetyków Oillan Baby, zapytajcie o nie w aptece.

Więcej informacji na temat kosmetyków pielęgnacyjnych Oillan Baby od pierwszego dnia życia znajduje się na stronie Oillan.pl

Test produktów Oillan Baby został przeprowadzony w lutym 2016 r. na grupie 100 osób.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE