Pamiętacie swoją pierwszą kawę? Oto reakcje dzieciaków na zetknięcie z "małą czarną"

Screen z You Tube/ BuzzFeedVideo
Screen z You Tube/ BuzzFeedVideo
Kawa - wynalazek bogów! Wielu z nas nie wyobraża sobie poranka bez dawki kofeiny, która pobudza nas do życia i pozwala na normalne funkcjonowanie. Już sam zapach świeżo zaparzonej "małej czarnej" urzeka i zachwyca. Ale do tego, by cieszyć się kawowym smakiem trzeba dorosnąć - potwierdza to mały eksperyment przeprowadzony wśród amerykańskich dzieciaków przez portal Buzz Feed.

Buzz Feed nagrał krótki filmik, w którym pokazał reakcję grupy dzieciaków na ich pierwsze zetknięcie z kawą. Zdania były podzielone jeszcze przed spróbowaniem napoju - dla jednych pachniała dobrze, dla innych obrzydliwie, a niektórzy nawet wyczuwali brokuły. Pierwszy łyk był nie lada wyzwaniem - mali uczestnicy krzywili się, robili dziwne miny i dosyć często kawę wypluwali.
"Prawie tak niedobre jak szparagi". "Smakuje jak olej". "Nie smakuje jak cokolwiek, czego wcześniej próbowałam". "W skali od jednego do stu daję zero" - tak dzieci komentowały smak próbowanego napoju. Jedynie jeden z chłopców był zachwycony i pewnie został kawowym wielbicielem. "To lepsze niż gorącą czekolada" - powiedział.

Jak widać kawa jest tylko dla dorosłych nie tylko ze względu na zawartą w niej kofeinę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE