Legalizacja homo-małżeństw? Terlikowska mówi, dajmy sobie już spokój z tymi gejami, bo nadchodzi ISLAMIZACJA

Prawo autorskie: f8grapher / 123RF Zdjęcie Seryjne / Prawo autorskie: alexis84 / 123RF Zdjęcie Seryjne
Spotkałam się dziś z przedziwna logiką, jakoby zaraz po legalizacji homo-małżeństw groziło nam zalegalizowanie pedofilii. Osobiście nie widzę ani związku, ani nawet takiego zagrożenia. Ale i to jest nieważne, gdy na horyzoncie widnieje poważniejszy wróg. Dlatego dajmy sobie już spokój z tymi pedałami, drogie panie.

Pani Terlikowska niczym prorok wróży właśnie polskim kobietom zagładę, wyśmiewając jednocześnie Kongres Kobiet, jako forum nic nie wnoszące. Bo nam, babom, już chyba zupełnie się w głowach poprzewracało, skoro zajmujemy się problemami środowisk LGBTQ i małżeństwami jednopłciowymi. I tak oto odgrzewamy stare kotlety, zamiast wziąć się za sprawy poważne. Na przykład za rolę kobiety w islamie.

Przecież niedługo właśnie to nam grozi - muzułmański terror
I gdzieś cichutko, w tonie wypowiedzi pani Terlikowskiej wyczuwam… nutkę satysfakcji? Nie od dziś wiadomo, ze człowiek człowiekowi wilkiem, a kobieta kobiecie w szczególności. Myślę, że jeśli przyjdzie co do czego to prędzej feministki o kobiety zawalczą niż kościół i duchowni.

Proszę sobie więc wyobrazić, że feministki walczą również i w tej kwestii, którą Pani poruszyła. I właśnie na dość kontrowersyjnej konferencji pod Paryżem, dotyczącej roli muzułmańskich kobiet dwie aktywistki Femenu zostały aresztowane, a jedna z nich pobita. Warto dodać, że zgromadzeni mężczyźni dyskutowali o tym, czy “żony powinny być bite czy też nie”. Wtedy na scenę wtargnęły dwie kobiety z organizacji feministycznej, bez koszulek i z wypisanymi na piersiach hasłami: "Jestem moim prorokiem" i "Nikt mnie nie zmusi do podporządkowania".
Jestem z tych feministek dumna
Może nic to nie da, może się wygłupiły, może naraziły na niebezpieczeństwo. Ale z pewnością wykazały się większą determinacją i odwagą niż ktoś siedzący wygodnie w fotelu, z laptopem na kolanach i wypisujący w internecie “stop islamizacji Polski”. Jestem z tych feministek dumna. Jako kobieta i jako Polka.


Pozwolę sobie jeszcze przytoczyć sugestię jednej z Pani czytelniczek.
Agnieszk66

Szanowna Pani Terlikowska stanowczo protestuję przeciwko stawiania przez Panią znaku równości między homoseksualistą i pedofilem. Proszę nie urabiać w tak prostacki sposób opinii publicznej bo to nie przystoi osobie wykształconej za jaką niewątpliwie się Pani uważa. Poza tym idąc Pani tokiem myślenia pozwolę sobie na uwagę, że może zamiast feministkami, homoseksualizmem i umoralnianiem niewierzących powinna się Pani zająć członkami własnej katolickiej wspólnoty w śród których niemało jest złodziei, niewiernych, aborterów, a pedofilia nie jest obca, może katolicy staną się wtedy na tyle mocną wspólnotą w wierze, że nie będą obawiali muzułmanów, ateistów, lewaków, homoseksualistów, feministek czy jeszcze innych "diabłów", a jako uzupełnienie wiedzy polecam przeczytanie ze zrozumieniem Ewangelii wg Mt 7, 21-29 Dom zbudowany na skale i dom zbudowany na piasku. Czytaj więcej

8 marca tego roku (mniemam, że z okazji Dnia Kobiet) w wywiadzie dla portalu wPolityce.pl pani Terlikowska powiedziała „Kobieta odnajduje siebie wtedy, kiedy daje się drugiemu – mężowi, dzieciom, bliskim, którzy potrzebują wsparcia. Nie dajmy więc sobie wmówić, że jesteśmy na straconej pozycji.”

Jeśli są szczęśliwe i usatysfakcjonowane – świetnie, o to chodzi. Ale niektóre kobiety wybierają inną drogę i zapewniam, że i one są szczęśliwe. Feministki walczą o wolność każdej kobiety, niezależnie jaką drogę wybierze, bo chodzi właśnie o to, by każda z nas miała możliwość czuć się spełnioną.

Nie mam córki, więc nie wychowam sobie małej feministki
Ale mam syna i bardzo chciałabym wychować go na człowieka otwartego, szanującego kobiety i ich niezależność. Nawet jeśli koniec końców okazałoby się, że jest gejem. Kto wie czy dzisiejsze feministki nie walczą o lepszą przyszłość mojego dziecka? Albo Twojego? Niezależnie od płci czy poglądów religijnych.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE