Meble do pokoju dziecięcego i młodzieżowego – zaaranżuj odpowiednio pokój dziecka na rozpoczęcie roku szkolnego

Fot. Materiały prasowe / Black Red White
Początek roku szkolnego wiąże się ze zmianami. Uczniowie muszą zmienić nie tylko dzienny rytm, wakacyjną garderobę, lecz także wdrożyć się na nowo w obowiązki wynikające z uczęszczania do szkoły. Rozpoczęcie roku szkolnego pociąga za sobą również innego rodzaju metamorfozy. W pokoju małego ucznia musi się znaleźć miejsce na kącik, przeznaczony do spokojnej nauki. Bywa, że wstawienie biurka nie wystarcza – czasem potrzeba rewolucji! Można ją przeprowadzić, zmieniając umeblowanie w królestwie dziecka tak, aby spełnić jego marzenia, a jednocześnie zatroszczyć się o mądre zagospodarowanie przestrzeni.


Jak urządzić pokój dla ucznia?
To zadanie wcale nie należy do najprostszych. Istnieje jednak kilka wskazówek, które znacznie ułatwią Ci dokonanie wyboru.

Zamiast wyszukiwać w różnych sklepach pojedyncze elementy, warto wybrać spójną koncepcję i zainwestować w kolekcję mebli, taką jak Malcolm od Black Red White. To sprawi, że nie tylko oszczędzisz sobie kłopotu z dopasowywaniem wygodnego krzesła do biurka, lecz przede wszystkim otrzymasz pomysł, dzięki któremu sprawnie zaaranżujesz praktyczne wnętrze.
Ponadto zwróć uwagę na lokalizację biurka, by dziecko siedziało wygodnie przy naturalnym świetle, które nie męczy oczu.
Dobierz również lampkę do biurka tak, aby rzucała światło, które nie oślepi mieszkańca pokoju, ale pozwoli pracować przez dłuższy czas bez zbytniego obciążenia wzroku.

Zastanów się gdzie ulokujesz regał na książki, z których dziecko będzie regularnie korzystało. Miejsce na półce obok biurka lub ponad nim sprawi, że uczeń dosięgnie podręczników bez wstawania i przerywania swojej pracy.
Przemyślany wybór okaże się uniwersalny, ponieważ dobrze dobrane i mądrze ustawione meble posłużą zarówno dziecku, jak i nastolatkowi. Zagoszczą w pokoju na wiele lat i będą towarzyszyć najmłodszemu członkowi rodziny podczas dorastania.


Pokój dziecka niech będzie jego królestwem

Pokój to królestwo dziecka, pozwól mu zatem współuczestniczyć w podejmowaniu decyzji dotyczącej aranżacji pomieszczenia. Warto wysłuchać, o czym marzy wasza pociecha. Black Red White oferuje wiele możliwości wyboru, dlatego macie okazję wspólnie się im przyjrzeć na stronie www.brw.com.pl. Dzięki temu łatwiej i przyjemniej zdecydujecie, które z nich będą wyjątkowe zarówno dla dziecka, jak i funkcjonalne, co sprosta wymaganiom rodziców. Kompromis to w tym przypadku klucz do zadowolenia na lata.


Więcej aranżacji oraz produktów znajdziecie także w kanałach social Black Red White, np. Facebook, Instagram, Pinterest, Google+.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Który to miesiąc ciąży? Przelicznik tygodni ciąży na miesiące
0 0USG połówkowe jest najważniejszym badaniem w ciąży. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE