HOT TOTa kocha cały świat!

Fot. Materiały prasowe / Bea Beleza Polska
Od momentu, gdy poznańska firma Bea Beleza wprowadziła na rynek polski serię specjalistycznych produktów do pielęgnacji oraz stylizacji włosów niemowląt oraz dzieci Hot Tot, marka podbija kolejne serca najmłodszych oraz ich rodziców. Co sprawia, że tak chętnie sięgamy po kosmetyki Hot Tot?


Wszystkie produkty Hot Tot zapobiegają uszkodzeniom włosów i chronią je przed wolnymi rodnikami. Formuła kosmetyków została zaprojektowana tak, aby osiągnąć jak najlepsze efekty na wymagających specjalnego traktowania, dziecięcych włosach.

Kosmetyki mają delikatny zapach, są niezwykle łagodne i hypoalergiczne, a dzięki użyciu najwyższej jakości naturalnych składników w pełni bezpieczne dla skóry nawet najmłodszych dzieci. Produkty nie zawierają soi, glutenu, substancji mlecznych (nabiału), zostały przebadane przez dermatologów i pediatrów, rozpuszczają się w wodzie oraz nie były testowane na zwierzętach.
Marka Hot Tot narodziła się dzięki pomysłowi pewnej mamy z USA, która nie mogąc znaleźć na rynku zdrowych i bezpiecznych kosmetyków dla swoich dzieci, postanowiła stworzyć je sama. Tak powstały produkty, które umożliwiają pielęgnację skóry głowy i włosów dziecka, a jednocześnie pozwalają na odrobinę szaleństwa przy stylizacji, na miarę dziecięcych marzeń.
Dzisiaj Hot Tot odgrywa kluczową rolę w wyznaczaniu dziecięcych trendów na pokazach mody dla najmłodszych, w czasopismach branżowych oraz na różnego rodzaju eventach o tematyce dziecięcej.
Dlatego właśnie Bea Beleza Polska postanowiła przybliżyć polskim mamom kosmetyki Hot Tot. Produkty wyróżniają się na tle konkurencji, gdyż żadna inna firma nie posiada tak rozbudowanej linii pielęgnacyjnej i stylizacyjnej do włosów, już od pierwszych dni życia dziecka.
Ciekawa grafika opakowań, niesamowity zapach i oraz bezpieczny skład sprawiają, że nie można przejść obok nich obojętnie.
Zapraszamy do odwiedzenia strony Hottot.pl, gdzie znajdziesz wszelkie informacje na temat produktów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Syndrom końca wakacji daje wam w kość? Oto 5 taktyk na przetrwanie
0 0USG połówkowe jest najważniejszym badaniem w ciąży. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć