Magia rysowania - daj dziecku narzędzie do kreatywnego rozwoju

Już niebawem czas wakacyjnego wypoczynku ustąpi miejsca zajęciom w szkołach. Dzieci jeszcze nie myślą nad powrotem do szkolnej ławki, jednak rodzice już teraz zastanawiają się, w jaki sposób skompletować całą wyprawkę. Jaki wybrać plecak, ile kupić zeszytów i czym zapełnić dziecięcy piórnik tak, aby jego zawartość służyła jak najdłużej? Ile pytań, tyle odpowiedzi, warto jednak posłuchać wskazówek, w jaki sposób dokonać wyboru najlepszych szkolnych przyborów, które uczniowi towarzyszą bez mała na każdych zajęciach.

Kolorowe kredki w pudełeczku noszę…
Wymarzony piórnik musi zawierać nie tylko porządne przyrządy matematyczne, gumki, ołówki czy pisaki, ale przede wszystkim kredki. Warto skupić uwagę akurat na tym elemencie szkolnej wyprawki, ponieważ dobrze dobrane kredki nie tylko będą służyły długo młodemu artyście, ale zachwycą go także paletą wyjątkowych, intensywnych barw. Nie warto ograniczać fantazji dziecka. Natomiast gdy Wasze dziecko w ręku będzie trzymało kredki Magic, nuda i nieudane arcydzieła absolutnie mu nie grożą!
Magia w zasięgu ręki dziecka
Dzieci kochają prace plastyczne. Rysowanie, malowanie, szeroko pojęta zabawa kolorem, to doskonała forma ćwiczenia kreatywności i możliwość puszczania wodzy fantazji. O satysfakcję małego artysty nie musicie się martwić z kredkami Magic. Dziecko od razu pokocha możliwości, jakie dają właśnie te kredki. Piękne kolory to nie jedyne, czym się wyróżniają na tle innych tego typu produktów. Unikalny, wielokolorowy wkład to cecha jaka wyróżnia kredki Magic, spośród innych, akcesoriów w dziecięcym piórniku.
Powyższe cechy dają gwarancję lekkości tworzenia wyjątkowych rysunków. Aż trzy odcienie zawarte we wkładach w każdej z tych kredek, dają niesamowite możliwości w wykorzystaniu gamy dostępnych barw. W zależności od siły nacisku na kredce, kącie poprowadzenia kreski na papierze, fantazji w cieniowaniu, powstanie wyjątkowe i niepowtarzalne dzieło. Jedynie takie połączenie jest w stanie dać początkującemu artyście szerokie możliwości w nadaniu rysunkowi przestrzennego charakteru. Nie tylko dzieci zauważą różnicę w wykorzystaniu tych kredek, w perspektywie osiągnięcia przestrzennego rysunku, efektu 3 D, który wcale nie łatwo ująć zwykłymi kredkami.
Kolorowe i wygodne kredki Magic
Kolor to nie wszystko. Aby rysunek powstawał z łatwością, kredki muszą być równie wygodne, co pięknie barwiące. Miękki wkład kredek Magic uprości malowanie dziecku. Ruch ręką po kartce będzie łatwiejszy, ponieważ posiadają one miękki wkład. Dodatkowo duża średnica wkładu (5,6 mm) zapewnia odporność na silny nacisk i złamanie, a gruba trójkątna oprawka (10 mm ) wymusza prawidłowe, ergonomiczne trzymanie kredki. Dzięki temu maluch łatwiej poradzi sobie z zadaniem. Ci, którzy lubią eksperymentować przy tworzeniu swoich prac, mają do dyspozycji specjalny blender, czyli bezbarwną kredkę służącą do rozcierana, rozmazywania śladu prowadzenia kredki i mieszania kolorów. To wszystko sprawia, że kolorowe szaleństwo nigdy wcześniej nie było tak łatwe i osiągalne dla każdego, kto tylko zdecyduje się na kredki Magic.
Co poza kolorem?
Kredki Magic to nie jedynie piękne, intensywne kolory, zachwycające użytkowników. To coś więcej, jeśli mamy na myśli jakość produktów dedykowanych rączce dziecka. Rodzice szczególną uwagę zwracają na aspekt jakości, bezpieczeństwa i trwałego wykonania produktów dla dzieci. Najlepszym tego potwierdzeniem jest fakt, że kredki MAGIC KOH-I-NOOR, okazały się hitem, uzyskując uznanie wśród Jury konkursowego i zostały laureatem Nagrody rodziców w edycji 2014 konkursu organizowanego przez serwis internetowy www.zabawkowicz.pl w kategorii „akcesoria do szkoły i przedszkola”.
Kredki Magic świetnie sprawdzają się zarówno w szkolnej ławce jak i w domu, ponieważ wykonywano je zgodnie z normami dla zabawek. Świadczy o tym deklaracja CE na ich opakowaniu. Bez wątpienia spełniają one wszystkie europejskie normy dotyczące bezpieczeństwa produktów dla dzieci w wieku powyżej 3 roku życia. Rodzice troszczący się o środowisko naturalne docenią również fakt, że kredki Magic posiadają ceryfikat FSC potwierdzający działania mające na celu ochronę środowiska naturalnego i zasobów leśnych. Korzystając właśnie z tych kredek, maluch nie tylko wypełni kolorami radości swoje malunki, ale zadba jednocześnie o swoje otoczenie. To krok naprzód w szeroko rozumianej trosce o rozwój i przyszłość dziecka.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE