Inspirowane tym, co w naturze najlepsze. Luxury Wash & Rinse. KEVIN.MURPHY


KEVIN.MURPHY to gama salonowych produktów do profesjonalnej pielęgnacji włosów, skoncentrowana na świecie mody, stworzona przez Kevina w odpowiedzi na potrzeby fryzjerów pracujących dla magazynów o modzie.

Stylista fryzur był rozczarowany produktami do włosów powszechnie używanymi w branży. Uznał że potrzebne są produkty, które z jednej strony nie będą obciążały włosów, a z drugiej będą na tyle skuteczne, mocne i trwałe, że sprostają wyzwaniom stawianym przez wciąż zmieniające się w obecnych czasach trendy.

Zrodzona z tej samej filozofii co produkty do pielęgnacji skóry i inspirowane tym, co w naturze najlepsze, gama produktów KEVIN.MURPHY - szamponów, odżywek, kuracji i akcesoriów do stylizacji - to przyjemne połączenie wyglądu "jak z wybiegu" i naturalnej aromaterapii, zaspokajające potrzeby każdego typu włosów.

Gdy tylko jest to możliwe, produkty powstają na bazie zrównoważonych i odnawialnych składników. Produkty zawierają czyste olejki eteryczne, wyciągi z roślin i naturalne antyoksydanty. ŻADEN produkt KEVIN.MURPHY nie zawiera siarczanów ani parabenów oraz nie jest testowany na zwierzętach.


Szampon i odżywka wygładzająca do szorstkich i gęstych włosów.

Seria LUXURY bogata jest w składniki odżywcze wygładzające włosy gęste i porowate. Zawiera masło Shea oraz masło z owoców mango, które nawilża włosy i minimalizuje zniszczenia spowodowane koloryzacją i innymi chemicznymi zabiegami.

Masło Murumuru jest doskonałym środkiem zmiękczającym, zapobiegającym wysuszeniu skóry i włosów. W przypadku włosów suchych, matowych, zniszczonych przywraca im sprężystość i naturalny połysk. Olejek z orzechów Buriti, naturalne źródło witaminy A, nadaje włosom gęstym i porowatym elastyczność i połysk i nadaje włosom elastyczność i sprawia, by nawet te naturalnie sztywne i szorstkie, łatwiej się układały i były miękkie.

Szczególnie polecany jest do włosów kręconych ponieważ zachowuje odpowiednią równowagę hydro-lipidową potrzebną tego rodzaju włosom. Dla uzyskania lepszego efektu, możesz najpierw oczyścić włosy szamponem MAXI.WASH, a dopiero potem umyć je szamponem LUXURY.WASH.

Na koniec użyj odżywkę LUXURY.RINSE. Seria Nie zawiera siarczanów i parabenów.
Ma piękny, kokosowy, wakacyjny zapach!

Cena szamponu i odżywki: 99 PLN / 250ml, 23 PLN / 40ml
Dostępne na www.hair2go.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...