Medycyna dla urody. Sacha butter – masło do twarzy i ciała

"Geneza nazwy marki dottore wywodzi się z dwóch istotnych elementów. Słowo dottore w języku włoskim w dosłownym tłumaczeniu oznacza lekarza, osobę wykształconą oraz uczonego. Jako twórca marki i pomysłodawca nazwy dottore chciałem w ten sposób podkreślić dążenie i zobowiązanie marki do tworzenia i oferowania produktów godnych zaufania, opartych na wiedzy, o nieustannie weryfikowanej jakości i skuteczności działania.


Ponadto, nazwa dottore stanowi hołd złożony włoskiej medycynie estetycznej, dzięki której przed 20 laty ta dziedzina wiedzy trafiła również do Polski. Włoscy lekarze medycyny estetycznej z niezwykłą życzliwością i bezinteresownością dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem pomagając wykształcić pierwszych polskich specjalistów. Dzielą się swym bogatym doświadczeniem również dziś, choć obecnie po latach polskie grono lekarzy medycyny estetycznej jest dla niech równorzędnym partnerem współtworzącym i wspierającym rozwój europejskiej medycyny estetycznej.


Wychodząc naprzeciw misji stawianej w dottore powołałem strefę eksperta MEDYCYNA DLA URODY, w której będę publikował najistotniejsze informacje ze świata medycyny estetycznej oraz kosmetologii przepuszczone przez filtr wiedzy i wieloletniego doświadczenia naszych ekspertów." - mówi dr Waldemar Jankowiak, lekarz medycyny estetycznej UIME, specjalista chirurg, v-ce prezes Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego


KURACJA INTENSYWNIE ODBUDOWUJĄCA
oparta na organicznym oleju Sacha Inchi— najbogatszym źródle kwasów Omega 3, 6, 9.
TERAZ W NOWYM, PIĘKNYM I ŚWIEŻYM ZAPACHU! DLA KOBIET RADOSNYCH, ROZMARZONYCH I ROMANTYCZNYCH.

Sacha butter to idealna kompozycja najcenniejszych w kosmetologii olejów roślinnych, intensywnie zmiękczających, regenerujących i odżywiających skórę. Wysoce biozgodny ze skórą skład masła skutecznie odbudowuje ochronną warstwę hydro-lipidową i wpływa na podniesienie poziomu nawilżenia głębszych warstw naskórka.


Masło po nałożeniu na skórę pozostawia lekkie i aksamitne wykończenie. Sacha butter polecane jest wszystkim z problemami nadwrażliwości skóry, podrażnieniem i nadmiernym przesuszeniem skóry. Poprawia elastyczność skóry i wzmacnia ochronę przeciwsłoneczną, zapobiega destrukcji DNA. Ze względu na brak działania komedogennego może być stosowane również przez osoby ze skórą tłustą i trądzikową.

Główne składniki sacha butter:
5% oleju ze słodkich migdałów
5% oleju z nasion macadamia
5% squalenów
5% oleju jojoba
5% wody różanej
3% oleju z nasion Sacha Inchi

Masło sacha butter zawiera:
99% składników pochodzenia naturalnego

RECEPTURA DOTTORE
Sacha butter to kosmetyk wchodzący w skład linii kosmeceutyków dottore opartej na organicznym oleju z nasion Sacha Inchi syn. Inca Inchi (Plukenetia volubilis seed oil) - amazońskiej rośliny
pochodzącej z Peru.

Olej Inca Inchi swoje niezwykłe właściwości kosmetyczne zawdzięcza wyjątkowo wysokiej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych (w szczególności Omega 3), których całkowita ilość może stanowić nawet 94% składu oleju! Jest to niespotykane w żadnym innym oleju roślinnym.

Olej Sacha Inchi zaliczany jest do elity drogich i luksusowych olejów. Zastosowany na skórę pozwala zachować jej równowagę lipidową, zapobiega zaburzeniom procesu keratynizacji oraz przyspiesza proces gojenia. W sposób szczególny polecany jest do pielęgnacji skóry podrażnionej, wrażliwej, suchej i odwodnionej.

Produkty dostępne na www.dottore.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...