Konkurs "Złap smak zabawy!"

Fot. 123RF

Lato, wakacje, upragniony czas spędzony wspólnie z rodziną. A że w Polsce pogoda potrafi być bardzo kapryśna przez pozostałe 10 miesięcy, te dwa wyjątkowo chętnie spędzamy na świeżym powietrzu. Nic tak nie przypada maluchom ( i starszakom) do gustu jak szaleństwa w ogrodzie, parku czy na plaży.

Razem z firmą Victoria Cymes serdecznie zapraszamy was do udziały w konkursie "Złap smak zabawy!". Podzielcie się z nami swoimi przepisami na udaną zabawę na podwórku, boisku czy podczas leśnej wędrówki i wygrajcie wyjątkowo zdrowe i smakowite nagrody.

ZASADY:

1. Konkurs organizowany jest dla fanów profilu MamaDu na Facebooku (możesz do nas dołączyć poprzez polubienie strony: MamaDu.pl).

2. Zadanie konkursowe:
W komentarzu do tego artykułu, opisz wasze ulubione zabawy rodzinne na świeżym powietrzu. Zaskoczcie nas, bądźcie kreatywni i pełni letniej radości! Najbardziej ciekawe, szalone, radosne, kreatywne odpowiedzi nagrodzimy.

3. Na prace czekamy do dnia 15 lipca 2015. O przyjęciu zgłoszenia decyduje data zapisania komentarza.

4. Czas trwania konkursu: 01.07. 2015 – 15.07. 2015 roku.

5. Nagrody:
3 x miesięczny zapas soczków Victoria Cymes.
Fundatorem nagród jest Victoria Cymes.Victoria Cymes, renomowany producent syropów, soków i napojów, wprowadza na rynek soki stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych. Nowa linia produktów na licencji Tom i Jerry to stuprocentowe soki owocowe o smaku pomarańczowym, jabłkowym i wieloowocowym, w wygodnych kartonikach 200 ml ze słomką.


Idealnie sprawdzą się w czasie przerwy pomiędzy lekcjami, w trakcie zabaw na świeżym powietrzu, a także podczas posiłku. Ich opakowanie o pojemności 200 ml z dołączoną słomką doskonale zmieści się w dziecięcym plecaku, w szkole czy podczas wakacyjnych wypraw, a znani i lubiani bohaterowie kreskówek na opakowaniach będą zachęcać do aktywnej zabawy. W dodatku jedno opakowanie tej wielkości to jedna z pięciu dziennych porcji warzyw, owoców lub soków, zalecanych przez specjalistów.
Regulamin konkursu
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE