Zaczęły się wakacje. Pokaż spoty kampanii „Odwaga ratuje życie” swojemu dziecku

Fot. Screen  z Youtube / [url=https://youtu.be/L9NXq3auTxY]Rzecznik Praw Dziecka[/url]
Fot. Screen z Youtube / Rzecznik Praw Dziecka
Rzecznik Praw Dziecka ruszył z nową kampanią na czas wakacji, która ma na celu uświadomienie, zwłaszcza nastolatkom niebezpieczeństw, które czyhają na nich podczas wakacyjnego czasu.

Krótkie spoty w dosadny sposób pokazują, jak beztroska zabawa może zmienić się w tragedię. Zachęca młodzież do przeciwstawiania się głupocie swoich rówieśników, a co więcej zareagowania na nią. Spot promujący kampanię pokazuje, jak brawura podsuwa młodzieży zaskakujące pomysły, grupie jednak można się przeciwstawić i udowodnić, że nie każda zabawa może okazać się bezpieczną. Kampania dotyka ważnych kwestii: porwań, kradzieży i unikania niepotrzebnego ryzyka.
Na stronie kampanii www.odwagaratujezycie.pl czytamy:

Kampania „Odwaga ratuje życie” ma nie tylko przestrzec przed brawurą czy brakiem rozwagi, ale też zachęcić i ośmielić każde dziecko do dbania o bezpieczeństwo swoje oraz kolegów i koleżanek. W grupie rówieśniczej niełatwo otwarcie wyrazić odrębne zdanie, sprzeciwić się liderowi, wykazać „nudnym” rozsądkiem, powstrzymać innych przed popisywaniem się, ryzykanctwem czy brakiem wyobraźni.

Filmy kampanii pojawią się w telewizji, spoty będzie można również usłyszeć w radiu. Pokaż je swojemu dziecku.
źródło: Odwaga ratuje życie
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE