Z dzieckiem na wykłady? Taki wykładowca to skarb

Fot. Flickr/[url=http://bit.ly/1K84yNl]ITU Pictures[/url] / [url=http://bit.ly/mamadu]CC BY[/url]
Fot. Flickr/ITU Pictures / CC BY
Rzecz nie zdarzyła się co prawda w Polsce, aczkolwiek warto mieć nadzieję, że i u nas takie sytuacje lub podobne do tej spotykają matki studentki.

Na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie profesor Sydney Engleberg – wykładowca z 45 letnim stażem zaskoczył swoich studentów.

Podczas prowadzonych przez niego zajęć zaczęło płakać niemowlę – dziecko jednej z jego studentek. Kiedy zawstydzona kobita próbowała opuścić salę wykładową nie chcąc, by jej niemowlę przeszkadzało innym, profesor wziął dziecko na swoje ręce, które od razu się uspokoiło i jakby kompletnie nic się nie stało prowadził nadal wykład z maluchem na rękach.

Profesor Engleberg jest ojcem czworga dzieci i dziadkiem pięciorga. Jak mówi jego córka pozwala on na udział w zajęciach matkom z ich dziećmi, co więcej nie ma nic przeciwko, kiedy karmią je one piersią podczas wykładu. Profesor uważa, że żadna mama nie powinna musieć wybierać między edukacją a dzieckiem. Wyznaje zasadę, że edukacja to nie tylko suche fakty, ale także nauka życiowych wartości.

Wierzymy, że u nas też są wykładowcy z podobnymi poglądami.

źródło: boredpanda.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE