Nie siedź w domu. Wyjdź i skorzystaj z doświadczenia mam, które podpowiadają, jaką drogą zawodową możesz pójść!

Fot. Pixabay/ [url=http://pixabay.com/pl/urz%C4%85d-podatek-biznesu-finans%C3%B3w-614213/]FirmBee[/url] / [url= http://pixabay.com/pl/service/terms/#download_terms]CC O[/url] Skorzystaj z pomocy przedsiębiorczych mam
Fot. Pixabay/ FirmBee / CC O Skorzystaj z pomocy przedsiębiorczych mam
Jesteś mamą, która szuka pomysłu na siebie, chce coś zmienić w swoim zawodowym życiu, ale jeszcze nie wie co? Mamy dla ciebie propozycję nie do odrzucenia.

W najbliższy czwartek, 14 maja w Warszawie odbędzie się Forum Przedsiębiorczych Mam, konferencja zaplanowana i przygotowana z myślą o kobietach, które będąc mamami poszukują dla siebie nowych lub dodatkowych sposobów na realizowanie siebie i swoich pomysłów w sferze zawodowej.


Organizatorki konferencji same będąc matkami wiedzą, że wejście w nową rolę - bycia mamą, wiąże się dla kobiet z pojawianiem się wielu pytań i wątpliwości ale również chęci dokonania zmian i poszukiwania nowych możliwości.
Konferencja będzie dla mam okazją do spotkania się, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów. Kto wie, może uczestnictwo w konferencji pozwoli na znalezienie inspiracji do działania i odważnego podążania drogą i w podejmowaniu własnych decyzji, wyzwań i dokonywaniu zmian.

Na konferencję możesz przyjść ze swoim dzieckiem! Organizatorzy zapewniają opiekę dla najmłodszych tak, by mamy mogły uczestniczyć w zaplanowanych warsztatach i spotkaniach.

Podczas Forum będzie można wysłuchać inspirujących historii mam, które realizują swoje pomysły na aktywność zawodową. Będzie można się spotkać między innymi z Agatą Aleksandrowicz- autorką bloga roku 2014 Hafija.pl, Esterą Pańczak – wokalistką, czy Martą Waszczuk, autorką książki „Mamy wracamy”.


Ponadto uczestniczki będą mogły skorzystać z warsztatów, które między innymi dostarczą wiedzy i narzędzi przydatnych podczas poszukiwania pracy, pomogą w znalezieniu pomysłu n własny biznes i sposobów jego realizacji.

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj koniecznie na www.forummam.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE