Zaginęła dziesięcioletnia dziewczynka. Ostatni raz widziano ją niedaleko domu

Fot. Screen ze strony [url=http://www.childalert.pl/cha/alerty/3013,Zaginiona-Maja-10-lat.html]Childalert[/url]
Fot. Screen ze strony Childalert
Wszystkie media apelują o pomoc w poszukiwaniu dziesięcioletniej dziewczynki, która zaginęła wczoraj po południu niedaleko Szczecina

Maja mieszka w Wołczkowie, niedaleko Polic. Uczęszcza do szkoły w Bezrzeczu, oddalonym od Wołczkowa o niecałe trzy kilometry. Wczoraj po lekcjach wyszła ze szkoły i jak potwierdzają świadkowie, wsiadła do autobusu, którym dojechała do rodzinnej wsi. W wiadomościach radiowa Trójka podała, że Maja po przyjeździe weszła jeszcze do lokalu gastronomicznego, w którym zjadła posiłek. System monitorujący zarejestrował obraz, na którym widać dziewczynkę na ulicy, przy której stoi jej dom.

Kiedy Maja nie wróciła do domu, ojciec rozpoczął najpierw poszukiwania na własną rękę, wieczorem powiadomił policję. Dziewczynkę poszukuje policja, straż pożarna i Straż Graniczna. Policja nie wyklucza porwania, poszukiwany jest samochód widziany w okolicy. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy auto zostało zarejestrowane w Świnoujściu.

Jeśli ktokolwiek może pomóc w tej sprawie, proszony jest o kontakt z policją lub pod numerem 995.

Maja jest szczupłą dziesięciolatką, ma 150 cm (policja zachodniopomorska podaje, że 130 cm) wzrostu, długie (ciemny blond) włosy, ciemne oczy. Ubrana była w różową w poprzeczne pasy narciarską kurtkę, różowe legginsy, brązowe kozaki z białym futerkiem.
Źródło: Trójka, Gazeta.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE