Rozwiązanie Konkursu „Dora i przyjaciele”

Fot. Materiały prasowe

Pamiętacie Dorę – małą podróżniczkę i jej przyjaciela Butka? Przed nami nowa odsłona przygód Dory – serial „Dora i przyjaciele”. Spotkamy w nim nieco starszą główną bohaterkę, jej nowych przyjaciół i wiele przygód.

Zadanie konkursowe tylko z pozoru było proste, bo żeby uchwycić emocje na zdjęciu - trzeba najpierw wyczarować je naprawdę :) Jak zawsze świetnie sobie poradziliście. Przesłaliście nam mnóstwo miłości i przyjaźni uwiecznionej na fotografiach. Dziękujemy Wam z całego serca za Wasze zaangażowanie i czas, który poświęciliście swoim dzieciom - pokazując im piękny świat pełen pozytywnych emocji!

Z przyjemnością ogłaszamy, że nagrody wędrują do:
1. Katarzyna Wyrzykowska
2. Alicja Chruślińska
3. Magdalena Zając
4. Dominika Tylak
5. Maciej Szafarkiewicz

Dla Zwycięzców mamy fantastyczne nagrody – zestawy zawierające interaktywną zabawkę mówiącą po polsku „Dora na dobranoc”, bajkowy kubek z podobizną Dory i Butka oraz kolorowa książeczkę do nauki angielskiego, pełną kolorowanek i wyklejanek.

Gratulujemy!

Fundatorem nagród jest kanał telewizyjny Nick Jr.

Nick Jr. to kanał dla najmłodszych widzów w wieku od 2 do 5 lat oraz ich rodziców. Na antenie stacji można obejrzeć interaktywne, pobudzające wyobraźnię bajki, łączące zabawę z edukacją. Kreskówki emitowane na kanale nie tylko bawią, ale również w nowoczesny sposób uczą, m.in. podstaw języka angielskiego czy wzorów matematycznych. Nick Jr. nadaje w języku polskim 24 godziny na dobę. Stacja nie emituje reklam.
Regulamin konkursu "Dora i przyjaciele"


JUŻ WKRÓTCE WIĘCEJ KONKURSÓW NA MAMADU - śledź nas na Facebooku
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...