Praktyczne, piękne i ponadczasowe. Meble dla dzieci nie muszą być przaśne

Fot. Materiały prasowe
Marsylia, mimo że jest drugim co do wielkości miastem we Francji, nie sprawia wrażenia ogromnej, onieśmielającej, ani nieprzystępnej. Przeciwnie - niemal każdy, kto wypoczywał na Lazurowym Wybrzeżu, z sentymentem wspomina swobodną, jakby domową atmosferę, która udziela się odwiedzającym. Idąc tropem tych niezwykle miłych i przytulnych skojarzeń, marka Pinio postanowiła stworzyć kolekcję inspirowaną francuską riwierą.

Marsylia - bo tak właśnie nazywa się owa linia - w krótkim czasie zyskała status bestsellera, stając się niezwykle uroczą wizytówką marki. Wiernych fanów Pinio ucieszy więc informacja, że na rynku pojawiła się właśnie siostra bliźniaczka kolekcji - Marsylia w wersji z MDFu!

Kolekcja „Marsylia” to zestaw mebli, który ujmuje oryginalnym wykonaniem i (podobnie jak malownicza nadmorska miejscowość) stanowi urokliwą, spójną całość, wprawiającą w zachwyt wszystkich estetów. Posiada on też inną magiczną cechę – rośnie wraz z dzieckiem.
Stylem nawiązuje do francuskich domków plażowych, ale jest na tyle uniwersalna, że pozwalają na dowolną aranżację przestrzeni w pokoju dziecka. „Marsylia” , dzięki systemowi dodatkowych brył, jest adekwatna zarówno do pokoików maluszków, jak i starszych dzieci.


Kolekcja marki Pinio nazewnictwem i dekorami nawiązuje do klimatycznej Francji: La Plage, La Mer oraz Le Soleil, to tylko kilka z nazw motywów, za sprawą których dzieciaki w swoim pokoju zawsze będą czuć się trochę jak na wakacjach. Co więcej, na specjalne życzenie klienta firma wykona dowolny napis. To prosty i jakże efektywny sposób na to, by spersonalizować meble naszego dziecka.

Najnowsza kolekcja w wersji z MDFu wyglądam niczym nie różni się od drewnianego pierwowzoru. Została jednak wzbogacona o nowe bryły oraz praktyczne rozwiązania. Z nowości w ofercie znajdziemy wysoką szafę 2-drzwiową, a także szafę 3-drzwiową. W łóżeczku pojawiły się plastikowe nakładki, które chronią mebel przed maluchami, które zwłaszcza w młodszym wieku często przejawiają wampirze skłonności ;) Kolekcja została również wyposażona w system cichego zamykania, dzięki któremu przygotowując wyprawkę na kolejny dzień, nie będziemy musieli się bać o spokojny sen dziecka.
„Bardzo cenię kolekcję Marsylia. Mimo, że do stworzenia jej inspiracją stały się klimaty francuskiego letniska to urok i prostota poszczególnych mebli sprawiają że stosuję je projektach wnętrz nie tylko o francuskim charakterze.”- powiedziała Anna Chmielewska, projektantka z HolArt Studio.” Białe meble z pionowym ryflowaniem świetnie wpisują się w skandynawskie stylizacje. Znakomicie łączą się z marynistycznymi motywami. Również bardziej bajkowe, kolorowe dodatki wyglądają świetnie w połączeniu z kolekcją Marsylia. Cieszy mnie, że kolekcja powiększa się o nowe meble bo będę mogła ją proponować do pokoi starszych dzieci.”
Pinio, marka należąca do firmy Drewnostyl, od lat urzeka swoją funkcjonalnością, prostotą i ponadczasowym wzornictwem. Projektowane przez nią meble to sprzęty na lata, nie tylko ze względu na solidne wykonanie i naturalne sosnowe drewno, ale także dzięki ponadczasowemu designowi. Co więcej, za sprawą klasycznych brył w jasnej kolorystyce, meble Pinio gwarantują nieskończoną możliwość aranżacji, dopasowując się do panujących trendów oraz indywidualnej inwencji twórczej.

Kolekcja jest już dostępna w sprzedaży. W celu zapoznania się z pełną ofertą zapraszamy na www.pinio.com.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE