Szkoła ukarała chłopca. Przebrał się za bohatera „50 twarzy Greya”

Szkoła ukarała chłopca. Przebrał się za bohatera „50 twarzy Greya”
Szkoła ukarała chłopca. Przebrał się za bohatera „50 twarzy Greya” Fot. screen z manchestereveningnews.co.uk
11-letni Liam Scholes z Wielkiej Brytanii nie mógł świętować z innymi dziećmi Światowego Dnia Książki w szkole, ponieważ w przeciwieństwie do pozostałych uczniów przebrał się za nieco kontrowersyjną postać, bohatera erotycznej trylogii – Christiana Greya.

Młody Brytyjczyk został odesłany do domu, gdyż nauczyciele szkoły z północno-zachodniej Anglii uznali przebranie za miliardera, do tego sadomasochistę za pomysł nie do przyjęcia. Chłopiec poza szarym garniturem i odpowiednią fryzurą zadbał również o kilka akcesoriów, których Christian Grey zwykł używać, aby umilić sobie czas…

Matka chłopca skrytykowała już decyzję nauczycieli w wywiadzie dla BBC. Wspomniała również, że wszystkie dzieci doskonale zdają sobie sprawę, kim jest bohater „50 twarzy Greya”, a przebranie za „rozwiązłego mordercę” James'a Bonda czy „seryjnego zabójcę” Dextera jest znacznie bardziej kontrowersyjne i niestosowne.

Stylizacja na fascynata sadomasochizmu była podobno pomysłem chłopca, który jak zapewnia matka, ani nie czytał popularnej książki, ani nie oglądał jej ekranizacji.

Źródło: independent.co.uk
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE