Prawdziwi kumple spotkają się z Marcinem Gortatem w Waszyngtonie. Konkurs Cartoon Network „BĄDŹ KUMPLEM, NIE DOKUCZAJ”

Fot. Materiały prasowe
Prawdziwi kumple będą mogli spotkać się i zagrać w koszykówkę z Marcinem Gortatem. W ramach kampanii społecznej Cartoon Network „Bądź kumplem, nie dokuczaj” wystartował konkurs, w którym główną nagrodą jest spotkanie najlepszych kumpli z Marcinem Gortatem, w tym trening z gwiazdą NBA, wspólne zwiedzanie Waszyngtonu i zaproszenie na mecz drużyny Marcina. Konkurs potrwa do 7 marca br.


W ramach konkursu będącego częścią akcji społecznej „Bądź kumplem, nie dokuczaj”, dzieci z całej Polski będą miały szansę zostać kumplem Marcina Gortata i spotkać się z nim w Waszyngtonie. Zadanie konkursowe polega na przedstawieniu w formie pracy plastycznej lub graficznej odpowiedzi na pytanie „Kim jest fajny kumpel?”. Zgłoszenia można przesyłać przez stronę cartoonnetwork.pl/BadzKumplem do 7 marca 2015 r.

Oprócz nagrody głównej do wygrania także:
- konsola do gry Sony PS4
- tablet
- 30 zestawów gadżetów kampanii „Bądź kumplem, nie dokuczaj”.

W spocie konkursowym Marcin Gortat, ambasador kampanii, zachęca dzieci, by były dobrymi kumplami.
Dokuczanie może przybierać różne formy. Czasem dobrze widoczne, jak bicie czy popychanie, a czasem mniej zauważalne – takie jak ignorowanie, czy złośliwe komentarze w Internecie. Dlatego tak ważne jest, żeby dzieci reagowały i były dla siebie dobrymi kumplami, zwłaszcza jeśli widzą, że ktoś kogoś krzywdzi – powiedział Marcin Gortat, ambasador kampanii.

Konkurs dla dzieci w wieku 6-12 lat. Weź udział w konkursie
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Wyprawka dla noworodka - co kupić dla dziecka? Pełna lista
0 0Genialny patent na sen dla mam. Tego mogą nam pozazdrościć nasze babcie!