Konkurs dla blogujących rodziców – „Siła rodziców drzemie w blogosferze”

Fot. 123RF
Nikt nie zna lepiej matczynej i ojcowskiej rzeczywistości – niż same matki i ojcowie, nikt nie opisuje jej lepiej niż polska blogosfera parentingowa. Bycie rodzicem to cała paleta barw – które cieszą, wzbudzają dyskusję, uczą... Dlatego właśnie MamaDu.pl chce być blisko rodziców, razem z nimi opisywać i tworzyć rzeczywistość współczesnego rodzicielstwa. Dołączcie do nas! Pokażmy wspólnie światu – że mamy tak wiele do powiedzenia!


Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie, w którym internauci mogliby docenić Twoją twórczość i talent, a zasady są bardzo proste:
1.Prześlij nam na adres konkurs@mamadu.pl ciekawy, edukacyjny, wzruszający lub zabawny tekst na dowolny temat, podając w treści maila nazwę bloga, adres bloga oraz zgodę na publikację treści na mamadu.pl: „Ja (imię i nazwisko) oświadczam, że wyrażam zgodę na opublikowanie nadesłanego materiału tekstowego na stronie internetowej oraz profilu internetowym w serwisach społecznościowych przez MamaDu.pl w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia niniejszego konkursu."


2.W wiadomości zwrotnej otrzymasz od nas link do publikacji Twojego wpisu (na podanej stronie Czytelnicy będą mogli oddać na Ciebie głos) oraz szczegółowe instrukcje.

3.Następnie opublikuj wpis na swoim blogu wraz z linkiem, który otrzymasz w wiadomości zwrotnej oraz zaproś swoich fanów do głosowania.

4.Zwycięzcami zostanie 10 osób, których prace konkursowe zdobędą największą liczbę udostępnień ich wpisu (głosowanie odbywać się będzie za pomocą udostępniania wpisu konkursowego).

Zostanie też przyznana przez redakcję portalu, na podstawie najciekawszego artykułu, nagroda specjalna w postaci tygodniowej kampanii promocyjnej bloga założonego na MamaDu.pl na stronie głównej serwisu oraz na profilu MamaDu na Facebooku.

Dla każdego z 10 Zwycięzców przygotowaliśmy fantastyczne nagrody – możliwość założenia i prowadzenia bloga na platformie MamaDu oraz po 3 zestawy różnych pudełek Bonbonbaby - wyjątkowe niespodzianki z produktami, które zostały przetestowane i wyselekcjonowane specjalnie z myślą o potrzebach dziecka i rodziców. Fundatorem nagrody jest marka Bonbonbaby.
Na wpisy czekamy do dnia 27 kwietnia 2015. Ideą konkursu jest promowanie blogów pisanych przez rodziców oraz wyróżnienie i nagrodzenie autorów najciekawszych wpisów.

Bonbonbaby to comiesięczna niespodzianka dostarczana wprost do domu każdej mamy. W pudełku znajduje się 5 pełnowartościowych produktów, 4 produkty dopasowane do wieku i etapu rozwoju Maluszka i jeden produkt specjalnie wybrany dla rodzica. To świetna okazja do przetestowania nowości - oszczędza czas i pieniądze rodziców. www.bonbonbaby.pl

Regulamin Konkursu dla blogujących rodziców – „Siła rodziców drzemie w blogosferze”

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...