Słaby wózek wkurza rodziców - dobry jest ich przyjacielem

Fot. Oleg Sidorenko / http://skroc.pl/a8d93 / CC BY / http://goo.gl/sZ7V7x
Nic tak nie wkurza rodzica jak kiepski wózek dla dziecka. Taki, w którym nic się nie da na szybko i wygodnie - skręcić (bo jedno kółko chce w lewo, a drugie w prawo), zaparkować (bo hamulec nie trzyma), a przede wszystkim włożyć i wyjąć dziecko. Dodatkowo składanie trwa 10 minut, a i tak po złożeniu wózek jest wielki i ciężki jak czołg. Dlatego wybierając wózek warto pomarudzić - sprawdzić, dopytać, przetestować. A potem wybrać jeden z wózków serii Marcello firmy COLETTO, bo to wózki praktycznie doskonałe. Spacery z dzieckiem stają się przyjemnością.


Gdyby porównywać wózki do samochodów, to COLETTO jest jak rodzinny SUV. Z tą różnicą, że o niebo tańszy i chyba nawet trochę bardziej użyteczny. A w dodatku COLETTO wjadą w więcej miejsc.
Nie ma znaczenia, czy posiadamy specjalny garaż na dziecięce wózki, czy też mieścimy się w M-2 w bloku. Seria wózków Marcello to wózki wielofunkcyjne - wystarczy jeden, bo każdy z oferowanych przez producenta może spełniać rolę zarówno gondolki jak i spacerówki. Doskonale służą od pierwszych dni życia dziecka.
Specjaliści od samochodów często mówią o “właściwościach jezdnych” jakiegoś samochodu. Przypatrując się wózkom COLETTO można powiedzieć, że ich “właściwości jezdne” są rewelacyjne. Wszystkie kółka są łożyskowane, dzięki czemu wózek “sam z siebie” praktycznie nie stawia oporu - prowadzi go się lekko i przyjemnie. Koła są duże i pompowane (a nie jak w wielu wózkach z ciężkiej, litej gumy), a o komfort dziecka dbają amortyzatory. Wszystko to sprawia, że wózki COLETTO poradzą sobie nie tylko na równym chodniku, ale bezpiecznie i łatwo przejadą przez dziury, błoto i inne przeszkody.

Gondola, spacerówka i fotelik w wózkach Marcello obracają się o 360 stopni, co umożliwia ich ustawienie przodem bądź tyłem do kierunku jazdy. Sama gondola ma regulowane oparcie i jest największa na rynku - 85 centymetrów długości gwarantuje, że dziecko ma dużo miejsca, nawet zimą, kiedy opatulone jest w kołdrę i kocyk. Dla wygody rodziców wysokość rączki w wózku (tej, za którą pcha się wózek) jest łatwo i szybko regulowana.
Konstrukcja wózków jest aluminiowa. To zapewnia jej odpowiednią sztywność, a jednocześnie gwarantuje lekkość. W razie potrzeby wózki można błyskawicznie złożyć, a po złożeniu zajmują naprawdę niewiele miejsca.

Całość uzupełniają akcesoria - jest folia przeciwdeszczowa, moskitiera, pokrowiec na nóżki. Doskonale sprawdza się też praktyczny, zamykany kosz na zakupy - wreszcie koniec z wiązaniem siatek na rączkach od wózków albo kładzeniem sprawunków na nogi dziecka.
Wózki COLETTO można kupić w sklepach w całej Polsce. Ich dokładna lokalizacja znajduje się na stronie internetowej producenta.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...