Są takie miejsca, gdzie naprawdę myśli się o potrzebach rodziny

Rodzinny wyjazd, to prawdziwe wyzwanie dla rodziców. Ważne, aby spędzić go w miłej i sprzyjającej rodzinie atmosferze.
Rodzinny wyjazd, to prawdziwe wyzwanie dla rodziców. Ważne, aby spędzić go w miłej i sprzyjającej rodzinie atmosferze. Fot. Materiały prasowe
Są takie miejsca, gdzie rodzinny wypoczynek, udana zabawa i zadowolenie najmłodszych stoją na pierwszym planie. To miejsca, w których każdy i młodszy, i starszy znajdzie coś dla siebie. Hotel Senator w Dźwirzynie i Hotel Lidia w Darłówku, dwa nadmorskie hotele, w których Twoja rodzina spędzi najlepsze Rodzinne Ferie zimowe.

Na ten czas oba obiekty przygotowały specjalne oferty pobytowe po brzegi wypełnione atrakcjami. Zaciszna, bezpieczna lokalizacja i przygotowana pełna oferta dla małych i starszych pociech gwarantuje, że będzie to czas wypoczynku oraz wspaniałej rodzinnej zabawy a także doskonała okazja do zaczerpnięcia dawki zdrowia z naturalnych źródeł nadmorskiego klimatu.
W Hotelu Senator najmłodsi Goście traktowani są w sposób szczególny, dlatego nasza oferta obejmuje opiekę wykwalifikowanych animatorów, pod okiem których dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach plastycznych i ruchowych w hotelu: zajęciach samoobrony, nauce pływania, nurkowaniu, zabawach w kręgle oraz zabawach i konkursach na świeżym powietrzu. Na dzieci czeka Sala zabaw z suchym basem i ścianką wspinaczkową, zabawa w klubie gier wirtualnych X-box oraz kompleks basenowy ze specjalnie wydzieloną strefą dla najmłodszych .W pokoju zabaw czekają gry, filmy i kolorowanki.
Zapraszamy do hotelowego kina na wieczorynki i familijne seanse filmowe. Dla dorosłych przygotowaliśmy zajęcia sportowe pod okiem instruktorów: Nordic Walking, Aqua Areobic oraz zajęcia samoobrony. Całą rodzinę zapraszamy na koncert muzyczny, który umili ten wyjątkowy czas Rodzinnych ferii zimowych.


W Hotelu Lidia także nie zabraknie atrakcji, które sprawią, że dzieci w każdym wieku nie znajdą chwili na nudę. We wspaniały świat dziecięcych marzeń wprowadzi, przygotowana z myślą o najmłodszych Gościach sala zabaw a w niej małpi gaj, basen z suchymi piłeczkami, zjeżdżalnie, kącik z pluszowymi zabawkami, kącik artystyczny a także mini salon gier mulimedialnych Xbox. Na małych Gości czekają również kolorowe zabawki, kolorowanki, gry planszowe, zapas bajek do czytania jak i wystarczająca ilość miejsca do bezpiecznej zabawy. Każdego dnia w programie znajdą się zajęcia dodatkowe – zawody sportowe, zajęcia w wodzie, tematyczne zajęcia plastyczne i kulinarne.

Hotel Lidia


Całe rodziny zaprosimy do udziału w akademii fitnesu, na zajęcia Nordic Walking z instruktorem, aqua aerobic lub gimnastykę z elementami yogi. Popołudnia upłyną pod znakiem rodzinnych turniejów – bowlingowego, bingo z upominkami, rodzinnych kalamburów a wieczorami zaprosimy na spotkania z bajką, seanse filmowe lub występy teatrzyku. Każdego dnia nasi animatorzy z prawdziwą przyjemnością organizują zajęcia dla dzieci, umożliwiając rodzicom pełen odpoczynek i relaks.
Zgodnie z naszą filozofią, hotele nadmorskie Lidia i Senator to miejsca, w których Rodziny cieszą się każdą chwilą spędzoną razem. Radość dzieci widoczna na twarzach oraz wypoczęci rodzice w połączeniu z profesjonalną obsługą personelu tworzą niezapomniany urok naszych hoteli nad morzem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE