A gdyby tak... pojechać na ferie nad morze?

Fot. Materiały prasowe
Wyjeżdżając z rodziną planujesz, analizujesz, zapełniasz listę rzeczy do zabrania. Zastanawiasz się, czy każdy z Twoich bliskich znajdzie w miejscu do którego jedziecie coś dla siebie? Czy nikt nie będzie się nudził, nie będzie marudził, nie będzie siedział w pokoju z pilotem przyklejonym do ręki, nie będzie płakał, nie będzie siedział obrażony na cały świat? I… zapominasz o sobie!

Niestety, tak wygląda rzeczywistość wielu mam, które chcą przygotować udany rodzinny wyjazd. Ale czy musi tak być? Czy każde ferie, wakacje muszą być dla mamy wyzwaniem? Czy po prostu raz nie może być inaczej?

A gdybyśmy powiedzieli Ci, że mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, a w dodatku będą na Ciebie czekać wspaniałe, relaksujący zabiegi SPA na ciało? Że rozpieścimy Twoje zmysły zabiegami z czekolady i miodu, że na chwilę znajdziesz się w innym świecie?A gdybyśmy powiedzieli, że na Twoje pociechy będą czekać animacje od rana do wieczora, fantastyczne warsztaty muzyczno-taneczne, warsztaty kucharskie? Że rozwiniemy ich umiejętności i sprawimy, że nauczą się wielu nowych, przydatnych rzeczy?
Że będą mogły szaleć w Parku Wodnym bez ograniczeń, albo w niesamowicie kolorowym Playlandzie z konstrukcją zabawową i basenem z piłeczkami?
Że wieczorem będą bawić na jedynym w swoim rodzaju KIDS PARTY, w trakcie którego będą mogli pokazać wszystkim nowe kroki taneczne, których nauczą się w trakcie warsztatów?

A gdybyśmy zapewnili, że również na tatę czekają pełne sportowej rywalizacji turnieje, relaksujące seanse w naszych saunach oraz specjalne zabiegi dla Panów? Tata może również zadbać o siebie na siłowni bądź w trakcie treningu z trenerem personalnym.
A gdybyśmy jeszcze powiedzieli, że mamy menu, które zasmakuje nawet najbardziej wyrafinowanym podniebieniom? Że zarówno dzieci jak i dorośli znajdą dla siebie coś pysznego, sycącego i zdrowego.

Że zabierzemy Twoją rodzinę na kulinarną podróż po najbardziej odległych zakątkach świata? Że w przytulnej atmosferze wypijesz przepyszną kawę lub drinka w naszej kawiarni?

Możemy Cię zapewnić, że takie miejsce istnieje i jest nim Primavra Jastrzębia Góra.

To miejsce, w którym zarówno Ty jak i Twoja rodzina poczujecie się niepowtarzalnie, niczego Wam nie zabraknie! Obiecujemy, że będziecie wyjeżdżać od nas z uśmiechami na ustach, zadowoleni i wypoczęci. A zaraz po powrocie do domu, będziecie rezerwować kolejny pobyt!


Spraw więc swojej rodzinie niezapomniane ferie nad morze, w trakcie których będziecie się wspaniale bawić i wypoczywać. A my zajmiemy się całą resztą :)
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE