Magiczne chwile z muzyką

Muzyka jest sprzymierzeńcem dziecięcego rozwoju.
Muzyka jest sprzymierzeńcem dziecięcego rozwoju. Fot. vitorta / 123RF Zdjęcie Seryjne
Zabawy muzyczne wspierają rozwój emocjonalny naszych dzieci, a także wzmacniają więź między rodzicem i dzieckiem.

Muzyka wspiera rozwój dziecka, a świat dźwięków jest dla niego niekończącym się źródłem bodźców. Naukowcy z Laboratorium Neurologii słuchowej w Northwestern podczas realizowanych badań nad edukacją muzyczną dzieci odkryli, że pomaga ona rozwinąć kompetencje językowe oraz umiejętność czytania.

Zabawy muzyczne można organizować nie tylko w przedszkolach, na urodzinach ale również w naszych domach. Wystarczy odtwarzacz CD i trochę chęci. Takie umuzykalniające zajęcia są bardzo potrzebne - sprawią mnóstwo radości nie tylko dzieciom, ale również pozostałym domownikom.

MAGICZNE CHWILE to wyjątkowe, imienne książeczki w komplecie z płytą CD, stworzone z myślą o dzieciach i dla dzieci! To największe i najpiękniejsze piosenki z filmów Disneya.

Młodsze dzieci zapraszamy na spotkanie z księżniczką Zosią, Dosią, Myszką Miki, Jakiem i Heniem Tulistworkiem. Starsze - do magicznej podróży wraz z Elsą, Anną, Królem Lwem, Pocahontas i innymi disney'owskimi bohaterami.

Wspólne muzykowanie z dobrze znanymi dzieciom bohaterami, to nie tylko miło spędzony czas, ale również zajęcie wspierające ich rozwój.
Propozycje piosenek zostały wybrane i dostosowane do grupy wiekowej 2+ i 4+
Dlaczego te płyty są tak wyjątkowe? Ponieważ każda z nich opatrzona jest imieniem bądź specjalną dedykację. Dzięki temu obdarowane dziecko poczuje się naprawdę wyróżnione! Taką płytę mogą podarować nie tylko Rodzice, ale również Dziadkowe, Ciocie a nawet koledzy i koleżanki z przedszkola.


Do płyty dołączona jest książeczka z super zabawami, nauką rysowania, ciekawostkami, a wszystko w towarzystwie bohaterów magicznych bajek Disneya!
Magiczne Chwile podbiją serca rodziców i dzieci, sprawią mnóstwo radości wszystkim! Spraw, aby Twój prezent był szczególny! Obdaruj dziecko tą wyjątkowa płytą z jego imieniem bądź jedną z wielu specjalnych dedykacji!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE