Szlachetna paczka drużyny MamaDu wylądowała

Warto pomagać. Szlachetna paczka wylądowała!
Warto pomagać. Szlachetna paczka wylądowała! Fot. Materiały prasowe / A.Kowalczyk
Wczoraj nasza Szlachetna Paczka wylądowała w swoim nowym domu. A tym samym Drużyna MamaDu może szeroko się uśmiechnąć. Warto pomagać, wiemy od wolontariuszy, że "nasza" rodzina również śmieje się od ucha do ucha - a to najlepsza nagroda dla wszystkich zaangażowanych w przygotowanie paczki.


Dzięki wspaniałemu zespołowi i zaangażowaniu naszych Partnerów, udało nam się wesprzeć również Was w przygotowaniach Szlachetnych Paczek. Razem pomogliśmy przygotować kolejne 7 paczek. To naprawdę wiele dobra.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim Partnerom, którzy wsparli Drużynę MamaDu w przygotowaniach SZLACHETNEJ PACZKI: Tani Opał, OKT artykuły dla niemowląt i dzieci, Marka Endo, ASTRA S.A artykuły papiernicze, Trefl S.A, Dante, Bartek obuwie, Milka, The body shop, La Millou.
Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

Drużyna MamaDu zaprasza na stronę www.szlachetnapaczka.pl. Mądrze pomagać można przez cały rok:
· dołącz do Klubu WIOSNA i Przyjaciele i bądź z Paczką przez cały rok: www.szlachetnapaczka.pl/wip
· wybierz dziecko i wspieraj je w najważniejszych chwilach życia: www.akademiaprzyszlosci.org.pl
SZLACHETNA PACZKA to projekt, który od 13 lat łączy biednych i bogatych. W tym roku mądrą pomocą obejmie ponad 17 500 rodzin w trudnej sytuacji materialnej. Dokładna liczba rodzin, którym pomoże Paczka nie jest jeszcze znana, bo w 570 miejscach w Polsce wolontariusze nadal spotykają się z potrzebującymi w ich domach, by zdiagnozować sytuację, poznać potrzeby i podjąć decyzję o włączeniu do projektu. Na tej podstawie tworzą opisy, które trafiają do internetowej bazy. Tam darczyńca może wybrać rodzinę ze swojej miejscowości i przygotować dla niej mądrą i skuteczną pomoc lub dokonać wpłaty na organizację projektu. Paczka to nie tylko pomoc materialna, to przede wszystkim nadzieja i impuls do zmiany. To projekt, który łączy: biednych i bogatych. Bo jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

WARTO DZIŚ WIEDZIEĆ

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE