Pojemniki do przechowywania to sposób na ład w domu. A dzieci szybciej uczą się sprzątać

Pojemniki na zabawki to doskonały sposób, by utrzymać porządek i nauczyć dzieci sprzątania
Pojemniki na zabawki to doskonały sposób, by utrzymać porządek i nauczyć dzieci sprzątania Fot. materiały prasowe
Niczego bardziej nie brakuje w dziecięcym pokoju niż miejsca do przechowywania. Dziesiątki zabawek, kolorowanek, kredek, klocków i puzzli wymagają specjalnego miejsca. Inaczej, porozrzucane po całym pokoju, stanowią realne zagrożenie dla bezpieczeństwa dziecka.

Ale nie zawsze w domu jest tyle miejsca, żeby wystawiać do pokoju coraz to nowe regały. Dlatego dobrą alternatywą jest zakupienie specjalnych pojemników do przechowywania.

Takim rozwiązaniem jest na przykład zestaw „Hippo” – fashion box 10l i 20l, zestaw szuflad oraz traveller. Praktyczne pojemniki rozwiążą wszystkie problemy związane z przechowywaniem zabawek i domowych drobiazgów. Pozwolą w prosty sposób kształtować wczesne nawyki utrzymywania porządku, a także udekorują dziecięcy pokój.
Traveller doskonale sprawdza się w domu jak i w podróży! Wyposażony jest w poręczny uchwyt, dzięki czemu jest bardzo łatwy w przenoszeniu oraz wyjmowany wkład, który posiada praktyczne przegródki pozwalające na segregację dziecięcych drobiazgów.
Z kolei zestaw szufladek jest bardzo pomocny przy przechowywaniu szkolnych drobiazgów, a także zabawek dziecka.
Bogata grafika z kolorowym światem Hipcia sprawi, że sprzątanie zabawek stanie się prawdziwą przyjemnością i doskonałą zabawą dla każdego dziecka. Produkty wykonane są z najwyższej jakości tworzyw, bezpiecznych dla dzieci. Z kolei kolorowe obrazki umieszczone są w technologii IML, dzięki czemu są bardzo trwałe i nie ścierają się.

Bajkowa oprawa graficzna z sympatycznymi postaciami, sprawia że produkty są przyjazne zarówno maluchom, jak i ich rodzicom.
Więcej informacji o pojemnikach znajduje się na stronie www.okt-kids.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE