Attipas - buty, które mówią za dziecko...

Buty Attipas dla najmłodszych dzieci
Buty Attipas dla najmłodszych dzieci Fot. Producent butów Attipas
Są takie części garderoby dziecka, które są ważne od pierwszych miesięcy życia i mają wpływ na jego zdrowie w przyszłości. Na przykład buty - źle dobrane mogą w przyszłości spowodować skrzywienia kręgosłupa. Pierwsze buty kupowane są, gdy dziecko jeszcze nie mówi - nie powie więc rodzicom, czy obuwie uciska, czy jest wygodne. Dlatego warto tu zaufać najlepszym rozwiązaniom, a takim bez wątpienia są dziecięce buty Attipas. A w dodatku są bardzo ładne.

Lekkie i antypoślizgowe
Lekkie, elastyczne i antypoślizgowe - takie powinny być dobre buty dla najmłodszych dzieci. I takie są buty Attipas. Łatwo się je zakłada na miękkie i pulchne stopy dziecka, a dzięki odpowiednio wyprofilowanej podeszwie zapewniają swobodny ruch palców.
Cienka i elastyczna podeszwa zapewnia dziecku dobre czucie podłoża, nierówności i możliwość doskonalenia reakcji równoważnych stopy i ciała. Dzięki temu stymulowane są zmysły dziecka, czego nie zapewniają tradycyjne buty z twardą podeszwą.

Do każdej wysokości podbicia
Buty Attipas rozwiązują też częsty problem wysokości podbicia. Bez problemu dopasowują się i do płaskiej i do wypukłej stopy. Co więcej, Attipasy nie potrzebują żadnej modelowanej wkładki. Stopy dzieci do trzeciego roku życia mają naturalnie płaski spód.
Odpowiedni kształt podeszwy w Attipasach, zmusza stopy najmłodszych do prawidłowej pracy i kształtowania ich cech motorycznych.

Przewiewne i bezpieczne
Oprócz tego Attipasy są przewiewne - dzięki specjalnym otworom wentylacyjnym w podeszwie. Bezpieczeństwo zapewniają również najwyższej jakości materiały, z których buty zostały wyprodukowane - nie zawierają one żadnych szkodliwych substancji, co potwierdzają systematyczne testy toksykologiczne.
Attipasy mogą być używane zarówno jako kapcie (do domu, do żłobka), jak i jako obuwie do zabawy na świeżym powietrzu; bardzo łatwo się je czyści.


Światowa marka do kupienia w markowych sklepach
Buty Attpas są sprzedawane na całym świecie i otrzymały wiele nagród przyznawanych przez rodziców. Można je kupić w markowych sklepach z obuwiem dziecięcym oraz na stronie internetowej producenta.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE