Pięcioletnia celebrytka wypromowana dzięki internetowi. „Kocha” ją ponad milion osób

Breanna Youn to jedno z najbardziej znanych dzieci na świecie. Popularność i sponsorów zdobyła dzięki serwisom społecznościowym.
Breanna Youn to jedno z najbardziej znanych dzieci na świecie. Popularność i sponsorów zdobyła dzięki serwisom społecznościowym. Fot. Instagram / http://bit.ly/1uAfv0w
Koreanka Breanna Youn to gorące nazwisko na Instagramie. Choć dziecko ma dopiero pięć lat, to już porównywane jest z Camerom Diaz. Nie chodzi jednak o umiejętności aktorskie, ale o zamieszanie, jakie robi w internecie.

Popularność dziewczynki to zasługa jej rodziców, którzy każdy krok dziecka dokumentują i umieszczają na serwisie społecznościowym.

Co im to daje? Loty klasą biznes, torebki od znanych projektantów, biżuteria, bankiety i drogie gadżety, z którymi dziewczynka pokazuje się w internecie.

Szczególną popularnością dziecko cieszy się na Bliskim Wschodzie. W komentarzach internauci piszą "kochamy cię bardziej niż własne dzieci".

Użytkownicy sieci wysyłają jej drogie prezenty. Jeden z nich zaprosił całą rodzinę do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, fundując pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu. Dziewczynka dostała też propozycję poprowadzenia tam teleturnieju, a nawet zamieszkanie na stałe w Dubaju.

Zanim mała Breanna stała się sławna, cała rodzina mieszkała w małym mieszkanku w koreańskim Busan. Obecnie przebywają w Dubaju, gdzie są utrzymywani przez bogatych dobroczyńców. Wszyscy przeszli na islam.

Rodzice dziewczynki twierdzą, że nie rozumieją skąd wzięła się taka popularność ich dziecka. Czy to prawda? Wielu internautów zarzuca rodzicom, że doskonale wiedzą co robią i wykorzystują swoje dziecko do zarabiania pieniędzy.

Źródło: Onet.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE