Mali Bohaterowie, czyli Lamaze dzieli się miłością

Mali Bohaterowie są wszędzie.
Mali Bohaterowie są wszędzie. Fot. Materiały prasowe
Każdy dzień z dzieckiem jest wyjątkowy: wyjątkowo wzruszający, wyjątkowo radosny, a czasami …wyjątkowo długi. Są jednak chwile, które pamiętamy całe życie – moment narodzin, pierwszy uśmiech, pierwszy ząb, pierwsza marchewka i wiele innych.

To właśnie te momenty świętuje z Małymi Bohaterami Lamaze.
W trwającej od kilku dni akcji, Lamaze Polska odnajduje na Facebooku zdjęcia ważnych momentów z życia dzieci do 6 miesiąca i nagradza Małych Bohaterów prezentami – niespodziankami.

Wiemy, jak wielkim przeżyciem dla całej rodziny są kolejne etapy w rozwoju dziecka. Wiemy, jak dużo dostarczają wzruszeń, ale też ile potrafią kosztować trudu. Nasza motto to „Stworzone z miłości” i tą właśnie miłością chcemy się dzielić wspierając Małych Bohaterów w tych ważnych momentach - mówi Urszula Barwicka, Marketing Manager odpowiedzialna za markę Lamaze.

Pierwsi Mali Bohaterowie zostali już nagrodzeni, pierwsze prezenty wysłane. Akcja potrwa do 27 listopada a Lamaze łącznie nagrodzi 100 Małych Bohaterów.
Każdy rodzic może zwiększyć szanse swojego Małego Bohatera dodając w opisie zdjęcia znacznik (@Lamaze Polska).

- Nasze niespodzianki to prezenty, nie wabiki. Nie idą za nimi żadne zobowiązania zakupu, a dane małych bohaterów nie będą wykorzystane do zbudowania bazy kontaktów mailingowej. Rozdajemy je, bo chcemy się dzielić tym, co najlepsze i sprawić radość dzielnym maluchom – dodaje z uśmiechem Barwicka.


Lamaze to rozwijające zabawki tworzone we współpracy z pediatrami i psychologami dziecięcymi. Kolorowe, szeleszczące, grzechoczące, przyjemne w dotyku – są nie tylko miłą przytulanką, ale przede wszystkim rozwiają poprzez zabawę. Marka istnieje od 20 lat. Zabawki Lamaze dostępne są w sieciach Smyk i Toys’R’Us oraz w wybranych sklepach z zabawkami.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE