Konkurs “Odradzają się podwórka” - Czyli jak pogodzić swobodę dziecka i spokój rodzica

Fot. famveldman / 123RF Zdjęcie Seryjne
Dziecko dorasta bardzo szybko, pewnego dnia każdy rodzic staje przed dylematem: kontrola czy zaufanie? Czy da się to połączyć? Z wiekiem dziecka rośnie zaufanie rodzica do podejmowanych przez córkę lub syna wyborów, jednak na początku tego nowego rozdziału w życiu rodziny - warto pogodzić interesy obu stron.

Razem z firmą LG, serdecznie zapraszamy Was do udziału w konkursie “Odradzają się podwórka”, w którym będziecie mogli wygrać urządzenia KizON. Dzięki temu urządzeniu zyskacie możliwość skontaktowania się z dzieckiem i określenia jego lokalizacji w razie potrzeby. Zaufanie wobec dziecka i przestrzeganie przez nie ustalonych razem zasad, to podstawa przy pierwszych samodzielnych wyjściach dziecka poza dom. A podwórko to idealne miejsce do zabawy - przez cały rok.

ZASADY KONKURSU:
1. Organizatorem konkursu pod nazwą “Odradzają się podwórka” jest portal MamaDu.pl, Sponsorem nagród jest firma LG.

2. Uczestnikami Konkursu mogą być pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, spełniające warunki określone w Regulaminie.

3. Aby wziąć udział w Konkursie, należy wykonać zadanie konkursowe.
ZADANIE KONKURSOWE: Pokaż ile radości może dać dziecku przebywanie na podwórku lub placu zabaw. Osiedlowe przyjaźnie i zabawy w podchody znów wracają do łask. Zdjęcie ilustrujące spędzanie czasu wolnego na podwórku, prześlij na adres e-mail: konkurs@mamadu.pl

Zdjęcia w formacie jpg należy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: konkurs@mamadu.pl. Do zgłoszenia należy dołączyć poniższe oświadczenie:

"Ja ...........(imię i nazwisko) oświadczam, że wyrażam zgodę na opublikowanie nadesłanego zdjęcia na stronie internetowej oraz profilu internetowym w serwisach społecznościowych przez MamaDu.pl oraz Sponsora konkursu w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia niniejszego konkursu."


4.Czas trwania konkursu
Konkurs zostanie przeprowadzony na stronie MamaDu.pl w okresie od 3 grudnia 2014 roku do 17 grudnia 2014 roku.

Wyniki zostaną opublikowane na stronie MamaDu.pl w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu.

5. Nagrody:
Zwycięzcami konkursu zostaną 4 osoby, które zdaniem jury prześlą najciekawsze prace. Każdy z 4 zwycięzców dostanie jedno urządzenie KizON w kolorze niebieskim.

6. Zwycięzcy Konkursu zostaną wyłonieni tylko spośród uczestników, którzy spełniają warunki wymienione w Regulaminie.

7. Regulamin stanowi podstawę organizacji Konkursu i określa prawa i obowiązki jego uczestników.

Regulamin konkursu znajduje się tutaj
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE