Położna na medal - wakacje za 11 tysięcy

Niektóre położne zasługują na medal
Niektóre położne zasługują na medal Fot. materiały prasowe akcji "Położna na medal"
Edyta Szumska z Wrocławia, Katarzyna Adamczyk z Pułtuska oraz Bożena Pawlak-Matujzo z Choszczna - te trzy położne prowadzą obecnie w internetowym głosowaniu “Położna na medal”. Dotychczas oddano już ponad 30 tysięcy głosów, a zwycięska położna otrzyma voucher wakacyjny na 11 tysięcy złotych.

Głosowanie trwa do końca roku
Zadowoleni z opieki nad sobą i dzieckiem rodzice, którzy chcą zagłosować na swoją położną mają czas do końca roku. Wtedy kończy się kampania społeczna “Położna na medal”. Konkurencja jest spora - do tej pory zgłoszono ponad 400 położonych.

Organizatorzy chcą wybrać trzy najlepiej oceniane położne. Kryteria wyboru zostały przygotowane w oparciu o rekomendacje konsultanta krajowego w dziedzinie położnictwa Leokadię Jędrzejewską.
Konkurs - oprócz wyłonienia zwycięzców - ma na celu również podniesienie standardów opieki okołoporodowej zgodnie z oczekiwaniami pacjentów. To interesująca inicjatywa i nowatorski sposób na motywowanie pracowników bloków porodowych.

Ciekawostką jest fakt, że to pacjentki zgłaszają swoje położne do udziału w konkursie. Na szczęście, mimo licznych skandali na salach porodowych, nie brakuje położnych, które na tytułowy medal zasługują. Głosować można na stronie internetowej akcji: www.poloznanamedal.pl. Wszystkim uczestniczkom, które pozytywnie zapadły w pamięć pacjentek i biorą udział w zabawie — gratulujemy!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE