Niesienie pomocy dzieciom przez „kradzież” brzmi nieprawdopodbnie? Dowcipniś z USA zaskoczył wszystkich

Znany youotube'owy żartowniś z USA, Roman Atwood, opublikował w sieci kolejny dowcip. Tym razem jest to próba „okradzenia sierocińca”.
Znany youotube'owy żartowniś z USA, Roman Atwood, opublikował w sieci kolejny dowcip. Tym razem jest to próba „okradzenia sierocińca”. Screen z youtube.com
Znany youotube'owy żartowniś z USA, Roman Atwood, opublikował w sieci kolejny dowcip. Tym razem jest to próba „okradzenia sierocińca”. Na szczęście wszystko w dobrej wierze.

Gwiazdor internetu postanowił swoją pasję wykorzystać w celach charytatywnych. Wiedząc, że w jednym z sierocińców brakuje sprzętu komputerowego, Roman nawiązał współpracę z jednym ze sklepów z elektroniką. Efekt? Dużo dobra, radości i śmiechu.

W swojej akcji Atwood oczywiście nie zapomniał o dawce humoru, pozorując razem z przyjaciółmi włamanie do biura placówki. Dowcipnisie przebrali się za policjantów i ze smutkiem poinformowali pracowników o strasznym wydarzeniu, które wcześniej sami zaaranżowali. Spotkali się z niedowierzaniem, bo jak ktoś mógłby być na tyle okrutny, aby okradać dom dla osieroconych dzieci?

Po krótkim przesłuchaniu pracowników, „policjant” zaczął wspólnie z nimi sprawdzać, co zaginęło. Pracownicy sierocińca oniemieli, kiedy weszli do jednego z pokojów wypełnionego nowymi komputerami i telewizorami. Uśmiechnięty Atwood wytłumaczył wtedy, o co w tym wszystkim chodzi. Podarował też tablety dla dzieci. Jak widać, pomoc dzieciom połączona z dobrym humorem jest możliwa. Oby takich akcji było jak najwięcej.


Źródło: viralnova.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE