"Dzieciozmagania"kultowy poradnik dla rodziców ponownie na rynku. Ma aż 816 stron!

Fot.Wavebreak Media/ 123 RF
Czy lepiej używać pieluszek jednorazowych czy wielorazowych? Szczepić czy nie? Kiedy do przedszkola? Czym karmić niemowlaka a co podać pięciolatkowi, któremu nic nie smakuje? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w kultowym już poradniku Kaz Cooke „Dzieciozmagania. Z maluchem przez pierwsze 5 lat” Drugie wydanie książki pojawiło się już na rynku.

Książka ta stała się niezwykle popularna wśród świeżo upieczonych rodziców. Skąd taka popularność? To zasługa nie tylko dobrego humoru, którego w tej książce niewątpliwie nie brakuje, ale także tego, że nie forsuje jednej – jedynie słusznej – metody postępowania przy opiece i wychowywaniu dzieci od urodzenia do lat pięciu.

Rady, zalecenia i wskazówki podane są w niezwykle błyskotliwym, humorystycznym, pełnym zrozumienia i ciepłym stylu Kaz Cooke. Dodatkowym atutem książki jest jej przejrzysty i nowoczesny układ oraz rysunki autorki, które stanowiąc celną puentę omawianych zagadnień, potrafią często rozśmieszyć do rozpuku.

Niemalże jak biały kruk
Po wyczerpaniu się pierwszego nakładu, „Dzieciozmagania” stały się jednym z najbardziej poszukiwanych na rynku wtórnym poradników dla rodziców – używane egzemplarze trafiały na serwisy aukcyjne, osiągając nierzadko bardzo wysokie ceny.

Nad nową wersją książki wydawnictwo Insignis pracowało już od dłuższego czasu. Dlaczego tak długo? Chodziło o to, by w nowej edycji uwzględnić wszystkie zmiany, jakie pojawiły się w odświeżonej australijskiej edycji poradnika.

Nie zabrakło gruntownej aktualizacji i rozbudowy działów z informacjami, źródłami, odsyłaczami i adresami. Wszystko to rzecz jasna zaadaptowane do polskich realiów, polskiego prawodawstwa i z uwzględnieniem polskich stron internetowych, książek, źródeł i instytucji.


W tej edycji doszło sporo nowych rysunków Kaz Cooke, książka zyskała także nową okładkę i od tego wydania dostępna jest wyłącznie w bardzo wygodnej tzw. oprawie zintegrowanej. Jest to konieczne, bo nowa wersja ma aż 816 strony.

Czy to tylko poradnik?
„Dzieciozmagania” wraz z innym poradnikiem Kaz Cooke – „ Ciężarówką przez 9 miesięcy” – to pozycja, której nie sposób odmówić statusu kultowej. To jedyna taka książka na rynku, który przez bardzo humorystyczne i podtrzymujące na duchu podejście do problemów spędzających resztki snu z oczu niewyspanych, świeżo upieczonych rodziców nie utracił niczego ze swojej bogatej treści, szerokiego spektrum poruszanych zagadnień i bardzo profesjonalnego, konsultowanego ze specjalistami podejścia do wielu ważkich kwestii z dziedziny opieki nad dzieckiem.

Zresztą – jak pisze sama Kaz Cooke – ta książka to coś więcej niż tylko poradnik. I trudno się z nią nie zgodzić.

Jeśli chcecie się sami o tym przekonać, sprawdźcie TU.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE