"Pinokio" oraz "Kacper i Emma", czyli filmowe nowości na ten weekend

"Prawdę mam w nosie" - tym hasłem promowany jest nowy film "Pinokio"
"Prawdę mam w nosie" - tym hasłem promowany jest nowy film "Pinokio" fot. mat. prasowe / trailer filmu "Pinokio"
Przyglądamy się piątkowym premierom kinowym. W tym tygodniu dwie reprezentują kino familijne: to "Pinokio" oraz "Kacper i Emma. Najlepsi przyjaciele".

Pinokio prawdę ma... w nosie!
Tę historię znamy chyba wszyscy: ubogi konstruktor zabawek Dżepetto rzeźbi drewnianą kukiełkę. Ku jego wielkiemu zdziwieniu, zrobiona z sosnowego drzewa zabawka zaczyna się ruszać i mówić. Dżepetto nadaje jej imię Pinokio.
Aż nie chce się wierzyć, że powieść Carlo Collodiego miała swoją premierę w 1883 roku. Co ciekawe, tym razem ejst to film produkcji niemieckiej.

Przy okazji nowej premiery przypomnijmy sobie poprzednie wersje filmowego "Pinokia"?
Inny trailer pojawił się przed premierą w 2013 roku.
Najnowsza wersja "Pinokia" z 2014 roku jest połączeniem kreskówki i filmu fabularnego.

"Kacper i Emma. Najlepsi przyjaciele"
Ten norweski film adresowany jest do bardzo młodych widzów, którzy w kinie nie wysiedza więcej niż półtorej godziny (film "Kacper i Emma..." trwa 74 minuty). Historia opowiedziana w tym filmie dotyczy tytułowej Emmy, która niedługo będzie świętować swoje piąte urodziny. Jest przekonana o tym, że to już najwyższy czas, by mogła dostać psa. Drugi bohater, Kacper właśnie przeprowadził się z rodziną do nowego domu. Pierwszą osobą, którą poznaje w nowej szkole jest Emma.
Od tej chwili Kacper i Emma wspólnie spędzają ze sobą każdą wolną chwilę, oraz dowiadują się, czym jest przyjaźń i co to znaczy liczyć na pomoc najlepszego przyjaciela. Uważni widzowie pewnie już czekają na inny film z tej serii: "Kacper i Emma - ferie zimowe". Będzie on miał swoją premierę jeszcze przed feriami zimowymi, 12 grudnia 2014.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE