4P - polskie, piękne i przebojowe półki

Półka do pokoju dziecięcego pociąg "Po-ciąg dalszy" - Up! Warsaw. Cena 649 zł.
Półka do pokoju dziecięcego pociąg "Po-ciąg dalszy" - Up! Warsaw. Cena 649 zł. Fot. Screen z butiku Up! Warsaw / http://bit.ly/1EvO5hy
Umeblowanie dziecięcego pokoju to prawdziwe wyzwanie. Dziś podpowiadamy jakie perełki możecie znaleźć u naszych rodzimych rzemieślników i artystów.

Przegląd pod znakiem litery P
Czyli polskie, piękne, przebojowe, pojemne, praktyczne i w przystępnej cenie (przynajmniej większość) półki.

Półka dla dzieci dwupłatowiec "Śmigaj!"
Czego więcej potrzeba? Jest śmigło i miejsce dla pluszowego pilota. Całość wykonana jest drewna, a farby użyte do dekoracji są ekologiczne. Odlotową półkę kupicie za 429 zł.

Drzewo-półka
Śmiała i dość awangardowa propozycja regału. Skośne półki najchętniej posłużą książkom i płytom z muzyką. Projekt jest dość odważny, a efekt piorunujący. Cena również porażająca, bo to cudo kosztuje nie bagatela 680 zł.

Półka do pokoju dziecięcego telewizor "Tiwi"
Pomysłowa i nowatorska, można ją postawić na podłodze. Świetnie sprawdzi się jako scena dla domowego teatrzyku misiów. Drewniana z kokieteryjną antenką. Odbiornik i dobra zabawa za 349 zł.


Półka MONTI
To bardzo nowoczesna i prosta forma. Świetny pomysł, gdy planujemy zakup długoterminowy. Z pewnością żaden nastolatek się nie powstydzi takiego designu. Cena bardzo przyjazna, półkę w wybranym kolorze zakupicie za 130 zł.

Półka domek dla lalek „BLUE”
Znów pomysłowe rozwiązanie typu 2w1. Pomieści książeczki i zabawki lub zmieni się w domek do zabawy. Bardzo dziewczęcy, lecz bez popadania w różowy despotyzm. Cena do przełknięcia, ponieważ projekt cechuje sporo detali - 480 zł.

Półka KOBLE
Ciekawa forma pozwala na zabawę w komponowanie swojego zestawu. Ładny i uniwersalny plaster miodu będzie dobrą ozdobą każdej ściany. Półkę w kształcie połączonych sześciokątów kupicie za 395 zł.

Półka do pokoju dziecięcego "Stacja Balon"
To już ostatnia propozycja - tym razem bardzo dziecięca, idealna dla marzyciela. Jest tu sporo koloru, a forma przypominająca małą płytką skrzynkę dobrze sprawdzi się jako półka nad łóżkiem dziecka - nic z niej przypadkiem nie spadnie. Małe zabawki i akcesoria będą mogły poszybować z balonami jeżeli zainwestujecie 349 zł.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE