Royal Baby x 2: książęca para z Monako spodziewa się bliźniąt

Księżna Charlene Wittstock potwierdziła, że spodziewa się bliźniąt
Księżna Charlene Wittstock potwierdziła, że spodziewa się bliźniąt fot. MICHAL LEPECKI / AGENCJA GAZETA
Charlene Wittstock, żona księcia Monako Alberta II oficjalnie potwierdziła domysły dziennikarzy: książęca para spodziewa się bliźniaków.

"Czuję się z tym wspaniale!"
Spekulacje związane z podwójną ciążą księżnej we francuskich mediach pojawiły się kilka miesięcy temu. Wywołał je dziennikarz, który przyjaźni się z ojcem księżnej. Teraz książęca para potwierdziła, że nie były to tylko spekulacje, ale że takie są fakty. "Czuję się z tym wspaniale" - powiedziała księżna po podaniu tej informacji. Dla Charle Wittstock jest to pierwsza ciąża. Za to dla księcia Monako posiadanie dzieci to nie nowość. Albert II ma już dwójkę dzieci: 22-letnią córkę, Jazmin i 11-letniego syna, Alexandre'a.

Kto będzie następcą tronu?
Dzieci pary książęcej zajmą dwa pierwsze miejsca w linii sukcesji monakijskiego tronu. Wyprzedzą w ten sposób swoją ciotkę, księżną Hanoweru. Na pierwszej pozycji znajdzie się starsze z bliźniąt (jeżeli będą tej samej płci) lub chłopiec, jeżeli urodzą się chłopiec i dziewczynka. Co ciekawe, Albert i Charlene są już rodzicami. Są rodzicami chrzestnymi. 22 czerwca podczas ceremonii w kaplicy królewskiej Pałacu Książęcego zostali rodzicami chrzestnymi Rafała Elmaleh, nieślubnego syna Charlotte Casiraghi i Gada Elmaleh, francuskiego aktora i komika.

Pływaczka, która została księżną
Charlene Wittstock zanim została żoną księcia Monako była południowoafrykańską pływaczką (startowała na Igrzyskach Olimpijskich w Sydney) i modelką. Swoją karierę sportową zakończyła przed ślubem z księciem Monako, aby móc skupić się na obowiązkach wynikających z pełnienia roli księżnej. Przyszli rodzice bliźniaków poznali się właśnie przy okazji zawodów pływackich. Charlene Wittstock poznała księcia Alberta II Grimaldi w 2000 roku podczas turnieju pływackiego Mare Nostrum w Monako.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE