MamaDu, czyli rodzic u siebie

Witam w MamaDu – pierwszym takim magazynie dla rodziców. Tak mądrym, tak pięknym i tak ważnym. Tak dobrym. Tak ciekawym. Takim jak Wy sami – rodzice.

Mamadu to nie jest kolejny portal o dzieciach. Ulepiony z różu i lukru. Pluszowych misiów i umazanych buziek „naszych milusińskich”. Bo od nadmiaru słodyczy rodzicom robi się źle. Bo ich nie trzeba infantylizować. Bo lubią czytać nie tylko o dzieciach.

MamaDu to nie jest serwis poradniczy. Który dostarczy jedynie słusznych recept na leczenie kolki i rozwiązywanie konfliktów między rodzeństwem. Rodzice mają dość napomnień i pouczeń. Szukają rzetelnej informacji. I sami najlepiej wiedzą, jaki z niej zrobić użytek.

MamaDu to wreszcie nie tylko strona dla mam. Bo rodzice to nie tylko matki. I również ojcowie tak sądzą.

MamaDu to społeczność. To unikalna arena wymiany myśli i poglądów. Otwarta dla wszystkich rodziców. Obecnych i przyszłych. I byłych. W każdym wieku. Z ich wątpliwościami, przekonaniami, pytaniami i poglądami. W ich fascynującej różnorodności.

MamaDu to platforma blogowa. Bo najwięcej i najciekawiej o współczesnym rodzicielstwie pisze się właśnie w blogosferze. Bo tu trwa dyskusja. Bo tu najlepiej widać, że idzie nowe.

MamaDu to serwis informacyjny. Bo rodzice są głodni wiedzy. A rodzicielstwo to wieczne samokształcenie.

MamaDu to to i znacznie więcej.

Bo MamaDu to Wy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE