NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

 • W Dubaju, centrum turystycznym Zjednoczonych Emiratów Arabskich, znajdziemy mnóstwo hoteli nie tylko bajecznie położonych, ale także bardzo otwartych na potrzeby dzieci
  Tu już zakwaterowanie równa się świetna zabawa. 7 hoteli w Dubaju najbardziej przyjaznych dzieciom

  100 000. Tyle mniej więcej kluczy jest w stanie wydać przyjezdnym najbardziej oblegane przez turystów miasto Bliskiego Wschodu – Dubaj. Z 680 obiektami zapewniającymi wikt i opierunek najludniejsza metropolia Zjednoczonych Emiratów Arabskich znajduje się w pierwszej 10. najlepszych miejscowości oferujących podróżnym wynajem pokoi. Dubajskie hotele są otwarte na wszystkich gości, ale część z nich w sposób szczególny troszczy się o potrzeby najmłodszych.

 • 24 godziny w Dubaju. Jak spędzić jeden dzień w Złotym Mieście, aby nie żałować zmarnowanej okazji?
  24 godziny w Dubaju. Jak spędzić jeden dzień w Złotym Mieście, aby nie żałować zmarnowanej okazji?

  W Dubaju, najludniejszym mieście Zjednoczonych Emiratów Arabskich, wszystko jest NAJ. Najwyższe, najdłuższe i największe. I co więcej, wszystkie te wspaniałości mogą pochwalić się rekordowym w skali świata zagęszczeniem. Wieżowce, hotele, centra handlowe, restauracje, parki rozrywki, muzea, zabytki – od liczby każdego z tych obiektów turysta zwiedzający arabską metropolię może dostać oczopląsu. Tym bardziej, jeśli gości tam z jednodniową wizytą.

 • Najnowsza kampania sieci odzieżowej Endo zachęca dzieci i całe rodziny do poznawania języków obcych. Akcje obejmuje nadruki na ubraniach, artykuły prasowe oraz materiały wideo
  Powiedz to po angielsku. Ta kampania podpowie wam, jak zaszczepić dzieciom miłość do języków obcych

  W zglobalizowanym świecie barierami przestają być już granice państw czy związane z nimi przepisy wizowe. Dziś największą przeszkodą może stać się nieznajomość języków obcych, przynajmniej dla tych osób, które niestety zaniedbały naukę w tym zakresie. Dlatego tak ogromne znaczenia ma to, by od najmłodszych lat oswajać przyszłego obywatela świata z mową innych nacji. Do myślenia tymi właśnie kategoriami zachęca startująca kampania Endo.

 • Jak ubrać dziecko na Wielkanoc, aby uświetnić tą specjalną okazję, nie popadając przy tym w przesadę. W kolekcji odzieżowej ENDO rodzice powinni znaleźć w sam raz coś odpowiedniego dla swoich pociech
  To jeden z największych dylematów na Wielkanoc. Pomożemy ci łatwo go rozwiązać

  Zbliża się Wielkanoc, więc niektórzy rodzice już zachodzą w głowę, w co ubrać pociechy wybierające się wraz z nimi na uroczyste spotkania w gronie bliskich. Faktycznie odświętne stylizacje dla dzieci rządzą się swoimi prawami oraz często sprawiają dorosłym problem. Związany z nimi dress code zakłada bowiem, że stroje powinny być eleganckie, ale nie na tyle, by można było powiedzieć o małym gościu, że wystroił się jak przysłowiowy stróż w Boże Ciało.

 • Dubaj, najludniejsze miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich, jest drogim do życia miastem. Przemieszczając się między określonymi punktami, można jednak trochę ściąć koszty podróży i pobytu w tym miejscu
  Rodzinny wyjazd do Dubaju. Jak najmniej wykosztować się na podróż do ''Paryża Bliskiego Wschodu''?

  Spójrzmy prawdzie w oczy – Dubaj nie należy do najtańszych miast na świecie, zarówno jeśli chodzi o codzienne życie, jak i turystyczne podróże. Nieprzypadkowo mówi się o nim, że jest królestwem wszystkiego, co największe i najdroższe. ''Złote Miasto'' kojarzy się z przepychem i bogactwem, słynie z luksusowych hoteli, drogich restauracji i komfortowych supersamochodów. Jednak przy odrobinie wysiłku rodzinny wyjazd do Dubaju można zorganizować bez popadania w długi.

 • W okresie wielkanocnym rodzinne wycieczki do Dubaju możemy wykupić w atrakcyjnych w stosunku do całego roku cenach. W tym mieście dzieci z pewnością nie będą się nudziły
  Wielkanoc u Szejka. Wycieczka do tego miejsca zapadnie w pamięć twojego dziecka na całe życie

  Co roku święta wielkanocne zdecydowana większość polskich rodzin obchodzi zgodnie z tradycją – w gronie bliskich w domu przy stole ze święconką zajmującą na nim honorowe miejsce. Jeśli jednak lubimy niekiedy odejść od schematu, możemy ten świąteczny okres zresztą jak wszystkie dni ustawowo wolne od pracy wykorzystać też w celach turystycznych, zwłaszcza jeśli przed nim weźmiemy kilka dodatkowych dni urlopu, układając sobie tzw. długi weekend.

 • Dubaj, największa metropolia Zjednoczonych Emiratów Arabskich, to miasto słynące z handlu. Turyści nie będą tu mieli problemu z zakupem jakieś ciekawej pamiątki
  Prawdziwy zakupowy raj. Co warto przywieźć z Dubaju?

  Media chętnie rozpisują się o nim w kontekście wielkich projektów budowlanych, których symbolem stał się Burj Khalifa, najwyższy wieżowiec na świecie. Tymczasem Dubaj – największe i najbardziej zaludnione miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich – to prawdziwy zakupowy raj, na którego mapie roi się od tysięcy sklepów rozsianych po ogromnych galeriach handlowych, turystycznych dzielnicach oraz gigantycznych bazarach.

 • Dr. Oetker postawił wyjść naprzeciw potrzebom osób nietolerujących glutenu i stworzył nową linię certyfikowanych produktów bezglutenowych.
  ''Może zawierać gluten''. Znany producent deserów rusza z ofertą, w której nie uświadczysz już tego irytującego zwrotu

  Ma liczne zalety – jest dobrym nośnikiem smaku i aromatu, nadaje produktom sprężystość i elastyczność, sprawdza się jako wypełniacz i emulgator. Niestety ma jedną wadę – niektórzy go nie znoszą. Może inaczej – witaliby go z otwartymi ramionami, gdyby tylko ich organizm tolerował jego obecność. Gluten to białko o fundamentalnej roli w przemyśle spożywczym, ale niektórzy konsumenci nic nie poradzą na to, że z tym składnikiem żywności jest im po prostu nie po drodze.

 • W ramach tegorocznej wiosennej kolekcji ENDO proponuje serię kolorowych, długich parek z odpinanymi kamizelkami
  Na przekór kapryśnej pogodzie. Odkryj wiosenne kreacje dla twojego dziecka, które tego sezonu będą w modzie

  Marzec uchodzi za kapryśny miesiąc – z jednej strony ma zwiastować nadejście rozbudzającej wiosny, z drugiej warunki pogodowe za oknem (ach, ta nieznośna temperatura!) w marcowych dniach nadal przypominają nam, że zima nie ma jeszcze zamiaru kapitulować. Dlatego na ten jakże nieprzewidywalny sezon musimy dobrze przygotować swoje dzieci, jeśli chodzi o ich ubiór. Pomocną dłonią w tym niełatwym zadaniu służy marka ENDO.

 • Bardzo ważny dla małego dziecka jest wybór bezpiecznych produktów pielęgnacyjnych. Derma Eco Baby to linia organicznych i hipoalergicznych kosmetyków wolnych od uczulających substancji zapachowych, barwników i konserwantów
  Bezpieczne kosmetyki dla malucha. Na co zwracać uwagę, aby uchronić dziecko przed alergią?

  Polskie Towarzystwo Alergologiczne bije na alarm – alergia staje się poważnym problemem klinicznym, zwłaszcza wśród dzieci. Ponad połowa naszych pociech cierpi z powodu tej uciążliwej dolegliwości. Jedną z najczęstszych reakcji alergicznych jest alergia kontaktowa, następująca po kontakcie skóry z uczulającą substancją. Winowajca? Zalewające sklepowe półki kosmetyki, których skład pozostawia niestety bardzo wiele do życzenia.