NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

 • Pokój dla rodzeństwa w różnym wieku. Jak podzielić przestrzeń, kiedy jedno z dzieci idzie do szkoły?

  Pierwszoklasista zaczyna mieć swoje własne sprawy – obowiązki i zadania, ale też tajemnice i skarby nieprzeznaczone dla oczu innych. Coraz trudniej mu dzielić pokój z młodszym bratem lub siostrą. Jak zadbać o rodzącą się u starszego dziecka potrzebę prywatności, a jednocześnie nie wzbudzać zazdrości u młodszego? W jaki sposób podzielić przestrzeń, żeby rodzeństwo żyło w zgodzie?

 • 7 porad, dzięki którym z łatwością zaprojektujesz pokój dla nastolatka

  Pokój dla nastolatka to nie byle jaki pokój. Dorastające dziecko poszukuje coraz więcej własnej niezależności. Pokój powinien tę niezależność pokazywać. Sposoby jak temu sprostać mogą być ciekawym doświadczeniem i wspaniałą zabawą, zarówno dla nastolatka, jaki i dla rodzica. Oto 7 porad jak zaprojektować pokój dla nastolatka, aby przestrzeń, jaką mamy wykorzystać do maksimum.

 • Marka Barbie® prezentuje nowe różnorodne sylwetki Kena®

  Barbie® ogłosiła poszerzenie linii Fashionistas® o 15 nowych, zróżnicowanych lalek Ken®. W linii znalazły się trzy typy sylwetek – szczupła, postawna i oryginalna, do tego wszystkie lalki posiadają różne odcienie skóry, kolory oczu i fryzury oraz ubrane są zgodne z najnowszymi trendami mody. Nowe lalki Ken dołączyły do rozszerzonej linii Barbie® Fashionistas®, czyniąc ją najbardziej różnorodną linią modowych lalek na rynku.

 • Wyniki konkursu "Baw się ze Szczeniaczkiem Uczniaczkiem"

  Razem z marką Fisher-Price® serdecznie dziękujemy za udział w konkursie "Baw się ze Szczeniaczkiem Uczniaczkiem". Ilość nadesłanych prac i kreatywność uczestników zabawy sprawiły, że wybór nie był prosty. Po burzliwych obradach jury udało się nam wyłonić 300 zwycięskich zdjęć.

 • Wyniki konkursu "Bella Baby Happy - Pokaż nam, jak pozwalasz swojemu dziecku odkrywać świat"

  Wraz z marką Bella Baby Happy serdecznie dziękujemy za wszystkie prace nadesłane w ramach konkursu. Wybór dziesięciu zwycięskich zdjęć nie był prosty. Po burzliwych obradach jury mamy przyjemność ogłosić werdykt.

 • TOP 6 rozwijających zabawek dla malucha w wieku od niemowlaka do przedszkolaka

  Zbliża się święto, na które z niecierpliwością czekają wszystkie maluchy. Jako rodzice codziennie, lecz 1 czerwca szczególnie pragniemy, by nasze dzieci poczuły się najważniejsze i najszczęśliwsze na świecie. Chcąc sprawić im radość, która będzie trwać jeszcze długo po Dniu Dziecka, warto pomyśleć o prezencie, który skradnie serce i uwagę malucha, zachęcając go do odkrywczej i rozwojowej zabawy każdego dnia. Z tej okazji Fisher-Price® przygotował listę TOP15 niezawodnych prezentów, które spełnią oczekiwania dzieci na każdym etapie rozwoju.

 • Prawo autorskie: serrnovik / 123RF Zdjęcie Seryjne
  Jak zachęcić dziecko do ruchu? Poznaj recepty lekkoatletycznej mistrzyni, Moniki Pyrek

  Najlepszy prezent na Dzień Matki? Zdrowe i szczęśliwe dziecko! O swojej recepcie na posiadanie aktywnej i uśmiechniętej pociechy opowiada była medalistka mistrzostw świata i Europy w skoku o tyczce i mama 4-letniego Grzesia, Monika Pyrek-Rokita.

 • Ulubione perfumy, bilet do teatru... W tym roku na Dzień Matki podaruj jej coś zupełnie innego

  Gdy byłaś dzieckiem, prowadziła Cię na wizyty kontrolne do pediatry, przekonywała, że zastrzyk ze szczepionką ochronną wcale nie boli i martwiła się nawet niewielkim katarem. Spędziła niejedną bezsenną noc, robiąc Ci zimne okłady na gorące czoło i czekając, aż temperatura w końcu spadnie. Mama. Nikt nie kochał Cię bardziej (na "spółkę" z Tatą) i nie troszczył się mocniej. Teraz masz okazję jej podziękować.

 • Wybierając zabawki dla niemowlaka, należy zwrócić uwagę na ich jakość. Ważne jest, by nie kupować przedmiotów pochodzących z niesprawdzonego źródła i nieposiadających odpowiednich certyfikatów.
  7 rozwijających zabawek dla niemowlaka

  Zabawki wcale nie muszą służyć wyłącznie do zapewnienia dziecku rozrywki. Odpowiednio dobrane, potrafią wspomóc rozwój. Poznaj listę polecanych rozwijających zabawek dla niemowlaka i wybierz produkty dopasowane do wieku twojej pociechy.

 • Święto Dzieci na Mysiej 3. Dzień dedykowany najmłodszym

  W cyklu naszych ŚWIĄT na MYSIA 3 tym razem, w najbliższą sobotę 13.05, zapraszamy na dzień dedykowany najmłodszym. Przedstawimy selekcję wyjątkowych marek, które tworzą zabawki, ubranka, kosmetyki, książki i meble dla dzieci.